اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

رمزگشایی از نقشه شوم زن خیانتکار در قتل همسر

رمزگشایی از نقشه شوم زن خیانتکار در قتل همسر

زنی جوانی که نقشه قتل همسرش را با همدستی مردی غریبه کشیده بود کمتر از ۲۰ روز از زمان وقوع جنایت شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ"ابراهیم ملاشاهی" رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان  گفت: حوالی ساعت ۳ بامداد هفدهم خردادماه سال جاری گزارش کشف جسد مردی جوان در کیلومتر ۴۰ محور زاهدان-خاش از طریق راننده یک دستگاه خودرو سواری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

او  افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل مشخص شد مردی حدود ۴۴ ساله به ضرب ۲ گلوله سلاح گرم از ناحیه پشت سر به قتل رسیده است.

سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با بررسی دقیق صحنه جنایت و استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی همسر وی مظنون و با هماهنگی مقام قضائی او را برای بررسی‌های بیشتر به پلیس آگاهی احضار کردند.

او  عنوان کرد: متهم که در بازجوئی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بود پس از چندین مرحله بازجوئی‌های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی پرده از راز این جنایت برداشت و اعلام داشت مدتی است با مردی جوان به نام مهدی آشنا شده و برای ازدواج با این فرد نقشه این جنایت را کشیده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با اعترافات تکان دهنده زن جوان بلافاصله تیم رسیدگی کننده پرونده وارد عمل شد و همدست ۳۷ ساله متهم را در کمتر از ۲۰ روز از وقوع جنایت در یکی از مناطق شهر زاهدان دستگیر کردند.

او  عنوان کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد مرد جوان با همدستی همسر مقتول نقشه قتل را کشیده و به بهانه‌ای او را برای انجام یک کار به سمت شهرستان خاش کشانده و حوالی ساعت ۸ شب در مسیر برگشت در ۴۰ کیلومتری زاهدان به بهانه استراحت کوتاه مدت در کنار جاده پارک و در غفلت مقتول او را با ۲ گلوله سلاح کلت کمری از ناحیه پشت سر مورد هدف قرار داده و به قتل رسانده است.

ملاشاهی خاطر نشان کرد: دو متهم به قتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند./ باشگاه خبرنگاران 

قتل همسر بعد از طلاق صوری

 

کپی