اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

حمایت سازمان تامین اجتماعی از نظرات بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی

حمایت سازمان تامین اجتماعی از نظرات بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی در جلسه‌ای با نمایندگان کارمندان بازنشسته دستگاه‌های اجرایی و نهادها حمایت این سازمان را از بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی که موضوعات مختلف و درخواست‌های خود را سازماندهی شده اعلام کنند وعده داد.

«عادل دهدشتی» با استقبال از نقطه نظرات کارمندان بازنشسته دستگاه های اجرایی و نهادها افزود:  همچنان که با کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی در تعامل هستیم، از نقطه نظرات و ارائه طریق از سوی این قشر عظیم بازنشسته که بیشترین بیمه پردازی را داشته‌اند، استقبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: تلاش‌های صورت گرفته در راستای متناسب سازی حقوق بازنشستگان پیشرفت داشته و امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم این موضوع را اعلام و اجرایی کنیم.
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی در خصوص بحث متناسب سازی در شرایط اقتصادی حال حاضر گفت:‌ به هر میزان دولت بدهی خود را به تامین اجتماعی پرداخت کند، طبیعا در تصمیم گیری‌های این سازمان می‌تواند موثر باشد و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجتماعی انجام شود.
دهدشتی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی مبلغ ۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی خود را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرداخت کرده، افزود: ریاست تامین اجتماعی پیشنهاد اجرایی و عملیاتی نیز برای تامین منابع متناسب سازی را به دولت ارائه کرده است.
مدیران کانون‌ها نیز در مورد موضوعات متناسب سازی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی براساس قانون برنامه ششم توسعه، تشکیل کانون عالی کارمندان دولت مشمول سازمان تامین اجتماعی و واگذاری سهام شستا به بازنشستگان و ارائه خدمات مناسب بیمه تکمیلی نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

در این دیدار که روز دوشنبه نهم تیر ماه برگزار شد، روسای کانون‌های بازنشستگان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، بنیاد شهید، کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و کانون درحال تاسیس کارمندان مشمول تامین اجتماعی به نمایندگی از جماعت کارمندان بازنشسته مشمول تامین حضور داشتند./ ایرنا

 

کپی