اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

مدیرروابط بین‌الملل استقلال: برایش بلیت هم تهیه کردیم

مدیرروابط بین‌الملل استقلال: برایش بلیت هم تهیه کردیم

مدیرروابط بین الملل استقلال اعلام کرد که شیخ دیاباته تعهد داده بامداد روز پنجشنبه در تهران باشد.

شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال که برای به دنیا آمدن فرزند سومش به کشور فرانسه سفر کرده ، قرار شده که روز پنجشنبه به ایران برگردد و در تمرینات تیمش شرکت کند. درباره او اما شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است به ایران برنگردد.

کاظم قیم مدیر روابط بین الملل استقلال درباره آخرین وضعیت شیخ دیاباته برای بازگشت به تهران گفت: «دیاباته و مدیربرنامه هایش به ما تعهد و تضمین دادند که با پرواز بامداد پنجشنبه این بازیکن به تهران برگردد و ما هم روی قول آنها حساب کردیم. از این رو برای او بلیت برگشت از فرانسه نیز رزرو کردیم و بعید است مشکلی برای بازگشت او وجود داشته باشد.»

وی درباره شایعه قرنطینه او در فرانسه تاکید کرد: «این قانون در کشور فرانسه برای مسافران وجود دارد اما دیاباته چون با باشگاه استقلال قرارداد دارد مشکلی ندارد و دفعه پیش نیز با همین قرارداد توانست به ایران برگردد. این چیزی است که مدیربرنامه هایش به ما اعلام کرد و منتظریم او صبح پنجشنبه در تهران باشد.»

گفتنی است؛ استقلال روز یکشنبه در هفته بیست و سوم لیگ برتر میهمان پارس جنوبی است و بی تردید بازگشت دیاباته می تواند بسیاری از مشکلات آبی ها در خط حمله را برطرف کند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

نامجو مطلق: مجیدی مخالف سفر دیاباته بود/ ازدحام در هواپیما کار ما را سخت کرد

کپی