اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

وضعیت قرمز کرونایی در بوشهر؛ بازارهای سرپوشیده ۴ شهر استان تعطیل شد

وضعیت قرمز کرونایی در بوشهر؛ بازارهای سرپوشیده ۴ شهر استان تعطیل شد

استاندار بوشهر با تاکید بر مقابله همه‌جانبه با ویروس کرونا گفت: در این راستا برای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا بازارهای سرپوشیده ۴ شهرستان بوشهر، کنگان، دشتستان و گناوه از فردا به مدت یک هفته تعطیل می‌شود.

عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در برخی از شهرهای استان بوشهر اظهار داشت: برای مقابله با انتقال ویروس کرونا باید همه اقشار جامعه، رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با قدردانی از اصناف و بازاریان در همکاری با ستاد مقابله با کرونا گفت: ادامه همکاری نقش مهمی در شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا دارد و همه مردم باید این مهم را مورد توجه قرار دهند.

استاندار بوشهر از ایجاد محدودیت‌ها در مقابله با کرونا در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: بر اساس پیشنهاد ستاد استانی مقابله با کرونا در استان و موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا، بازارهای سرپوشیده 4 شهرستان بوشهر، کنگان، دشتستان و گناوه از فردا به مدت یک هفته تعطیل می‌شود.

گراوند با تاکید بر رعایت دستورالعمل ابلاغی افزود: بر اساس این مصوبه همه موظف به رعایت آن در راستای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا هستند و با متخلفان برخورد قاطع قانونی می‌شود./ تسنیم

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی