اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

رمزگشایی از 33 فقره سرقت در برخوار

رمزگشایی از 33 فقره سرقت در برخوار

جانشین انتظامی شهرستان "برخوار" از دستگیری 2 سارق مغازه که مرتکب 33 فقره سرقت در شهرستان های "برخوار" و "اصفهان" شده بودند، خبر داد.

سرهنگ "حجت فرهادی"  گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر سرقت از یک مغازه در شهرستان "برخوار" دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ فرهادی ادامه داد: ماموران با انجام یک سری اقدامات تخصصی موفق شدند، یک نفر را در ارتباط با این سرقت ها شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شد به 33 فقره سرقت مغازه در شهرستان های "برخوار" و "اصفهان" با همدستی فرد دیگری اعتراف کرد.

وی با اشاره به دستگیری همدست متهم اظهار داشت: سارقان اموال مسروقه را به یک مالخر می فروختند که او نیز دستگیر و هر 3 متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

جانشین انتظامی شهرستان "برخوار" ضمن تقدیر از شهروندان در گزارش موارد مشکوک به مرکز فوریت های پلیسی 110 از کسبه و صاحبان صنوف خواست با رعایت تدابیر پیشگیرانه از سرقت مانند استفاده از نرده و حفاظ های فلزی، قفل های ضد سرقت، آژیر خطر، دوربین مداربسته و استخدام نگهبان محله، فرصت ارتکاب جرم سرقت را از سارقان سلب کنند.#پلیس 

 

سرقت 2 تن ظروف مسی در اصفهان

 

کپی