اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

ناظم‌الشریعه: پاداش ملی‌پوشان فوتسال پرداخت می‌شود

ناظم‌الشریعه: پاداش ملی‌پوشان فوتسال پرداخت می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در جلسه‌ای که با «مهدی محمدنبی» دبیر کل فدراسیون داشتیم او قول مساعد داد که حقوق معوقه و پاداش ملی‌پوشان را قبل از جام ملت‌های آسیا پرداخت کنند.

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» روز سه‌شنبه در حاشیه نشست کمیته فنی فوتسال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این جلسه موضوعاتی مانند مشخص شدن سرمربی تیم ملی (ب)، دیدارهای تدارکاتی و اضافه شدن ۲ نفر به کادر فنی تیم ملی مطرح شد. همچنین قرار شد به جای تورنمنت کاسپین که لغو شد، مسابقاتی در شیراز و اردویی در جمهوری آذربایجان برگزار کنیم. 

وی در خصوص از دست دادن دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتسال اسپانیا در تورنمنت تایلند، تاکید کرد: تایلند با ما در جام ملت‌های آسیا در یک گروه قرار دارد. منطقی نیست با تیمی که همگروه ما در این مسابقات است، دیدار تدارکاتی برگزار کنیم. شاید یکی از بازیکنانمان را به قصد مصدوم کردند.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد شرایط تیم ملی (ب)، گفت: قرار شد بررسی‌ها انجام شود و احتمال دارد این تیم برای انجام دیدار تدارکاتی به تایلند بروند.

وی درباره پاداش‌ ملی‌پوشان خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که با «مهدی محمدنبی» دبیرکل فدراسیون داشتیم او قول مساعد داد که حقوق معوقه و پاداش ملی‌پوشان را قبل از جام ملت‌های آسیا پرداخت کنند.

ناظم‌الشریعه در خصوص اردوی بعدی تیم ملی فوتسال تصریح کرد: ۲۳ تیرماه زمان اردوی بعدی تیم ملی است و ملی‌پوشان بعد از دادن تست کرونا در این اردو حاضر می‌شوند.  بهترین مکان برای اردو در حال حاضر تهران است زیرا امکانات مناسبی دارد.

وی همچنین در مورد حواشی فینال لیگ برتر اظهار داشت: این دیدار از لحاظ کیفیت فنی خوب بود. در فینال درگیری‌ وجود داشت که طبیعی است.  حاشیه ها بیشتر خارج از فینال شکل گرفت.

جام ملت‌های فوتسال آسیا قرار است مرداد ماه در کشور ترکمنستان برگزار شود./ ایرنا

کپی