اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

چگونه جشن تولد کودکان خود را جذاب تر کنیم؟

چگونه جشن تولد کودکان خود را جذاب تر کنیم؟

برای برگزاری جشن تولد شما می توانید خلاقیت های بسیاری به خرج دهید تا بتوانید جشنی زیبا و فوق العاده برگزار کنید. اما شاید هیچ یک از کارها به اندازه انتخاب یک تم تولد جذاب نتواند کار را برای شما آسان کند.

اگر می خواهید برای کودک خود تولدی جذاب و دوست داشتنی برگزار کنید، ما برای شما پیشنهاد فوق العاده ای داریم و آن هم تم تولد بچه رئیس است. اگر می خواهید با این تم بیشتر آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه شوید تا نکات مهم اجرای این تم تولد را با یکدیگر مرور کنیم. در سورپلاس انواع و اقسام تم های تولد گنجانده شده و می توانید جدیدترین الگوهای برگزاری جشن تولد را در آن دنبال کنید.

تم تولد بچه رئیس

تم های تولد انتخاب های جذابی را پیش روی شما می گذارند، چرا که شما با کمک آن ها می توانید فضای فوق العاده ای را برای جشن تولد برپا کنید. در میان تم های تولدی که می توانید انتخاب کنید، تم تولد بچه رئیس یکی از بهترین انتخاب ها است، در صورتی که فرزند شما این کارتون را دوست داشته باشد، حتما از برگزاری تولدی با این تم، حسابی به وجد خواهد آمد. اگر می خواهید تولدی با این تم برگزار کنید، به این نکات توجه کنید:

ریسه های تم تولد بچه رئیس

همه افراد برای برگزاری جشن، به سراغ ریسه ها می روند؛ چرا که ریسه ها می توانند به زیباترین شکل ممکن خانه و فضا را به خوبی برای تولد گرفتن آماده سازند. اما برای آنکه بتوانید تم تولد بچه رئیس را اجرا کنید، لازم است تا به سراغ ریسه هایی بروید که طرح چاپی از بچه رئیس دارند. نگران نباشید چرا که می توانید به راحتی ریسه هایی با این طرح بیابید. آن را خریداری کرده و فضای خانه را با آن زیبا کنید.

 

 

بادکنک بچه رئیس

تکمیل کننده فضاسازی برای تولد، بادکنک ها هستند. بادکنک ها در کنار ریسه های تولد، فضایی جذاب ایجاد می کنند و برای اجرای تم تولد بچه رئیس، حتما بادکنک هایی را انتخاب کنید که طرح چاپی از این کارتون دارند. همچنین می توانید به سراغ بادکنک های فویلی بروید؛ این بادکنک ها نیز گزینه های خوبی برای تزئین فضا خواهند بود.

کیک تولد بچه رئیس

کیک تولد نقش بسیار مهمی را در اجرای تم تولد بازی می کند. حال بهتر است به جای کیک های ساده، کیکی را انتخاب کنید که طرحی از بچه رئیس دارد. به این منظور به شیرینی فروشی مد نظرتان رفته و کیک بچه رئیس را سفارش دهید. البته شما می توانید با کمی خلاقیت از تزیین کیک تولد در خانه نیز بهره مند شوید. در سورپلاس ایده هایی عالی برای این منظور آورده شده است.

 

کلاه تولد بچه رئیس

برای کودک خود و مهمانان، کلاه تولد بچه رئیس خریداری کنید تا در جای جای خانه شاهد بچه رئیس های کوچکی باشید که به بازی و شادمانی می پردازند. با این کار می توانید این تم تولد جذاب را به خوبی اجرا کنید.

نکته

شما می توانید از ظروف پذیرایی، شمع تولد، بنر و پوستر و … با طرح بچه رئیس نیز استفاده نمایید تا این تم را به خوبی در جشن اجرا کنید. این تم تولد برای پسرها فوق العاده دوست داشتنی بوده و آن ها را به وجود خواهد آورد.

متن تولد پسرم

در سورپلاس مطالب کاملی در خصوص پیام تبریک تولد آورده شده است. به طور نمونه برای تبریک تولد پسر خود، می توانید از متن تولد پسرم استفاده کنید که تعدادی از آن ها مطابق زیر است:

·      روز زمینی شدنت مبارک باشد پسرم و زندگی ات همیشه پربرکت و خیر باشد.

·       روش هر شاخه ای و کنار هر برگ سبزی، معنایی از زندگی وجود دارد و برای من تو معنای تمامی لحظات حیات هستی پسرم! تولدت مبارک.

·       پسرم در هر لحظه ای که نفس می کشی، قلب من با نفس های تو می تپد. تولدت مبارک بزرگترین عشق من

·      باز کن پنجره ها را که نسیم، روز میلاد اقاقی ها را جشن می گیرد و بهار روی هر شاخه کنار هر برگ، شمع روشن کرده است. لمس بودنت مبارک، پسر عزیزتر از جانم، تولدت مبارک.

سخن پایانی

همان طور که گفته شد، تم های تولد مختلفی وجود دارند که شما می توانید از آن ها برای برگزاری تولد استفاده کنید. اگر می خواهید تولدی جذاب برپار کنید، تم تولد بچه رئیس می تواند گزینه ای فوق العاده باشد. در سورپلاس این امکان برای شما قرار داده شده است که از میان تم های تولد مختلف، تم تولد مورد نظر خود را انتخاب کرده و تزیینات همراه آن را به کار بگیرید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی ایران آنلاین در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 

 

کپی