اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹

فدراسیون تنیس کمپین #من_ماسک_میزنم را راه اندازی کرد

فدراسیون تنیس کمپین #من_ماسک_میزنم را راه اندازی کرد

فدراسیون تنیس ایران در دوره جدید شیوع ویروس کرونا بار دیگر با هدف حفظ سلامتی مردم و جامعه تنیس مبارزه جدی را برای توقف شیوع این ویروس منحوس آغاز کرده است.

با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا، فدراسیون تنیس از مخاطبان این رشته مهیج دعوت کرده است که در کمپین #من_ماسک_میزنیم با جدیت شرکت کرده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و کلیه دستوراتی که از طریق ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می شود، در مبارزه جدی برای توقف این ویروس نقش آفرینی کنند .

یکی از مهمترین اهداف از ایجاد این کمپین توجه ویژه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب و مسئولین وزارت بهداشت، درمانی و آموزش پزشکی مبنی بر لزوم برخورداری هر فرد از ماسک به عنوان مقابله جدی با ویروس کرونا است.

یکی دیگر از اهداف، مقابله جدی برای توقف این ویروس و اهمیت حفظ سلامتی مردم و همچنین سلامتی جامعه فرهیخته تنیس ایران متشکل از ورزشکاران، داوران، مربیان، پیشکسوتان، مدیران و دیگر عوامل و جامعه پرمخاطب است.

در همین راستا فدراسیون تنیس ، به رعایت کلیه موارد بهداشتی برای مقابله با این ویروس، از سوی اهالی این رشته مهیج تاکید دارد و از تک تک جامعه پرافتخار این رشته برای حضور جدی در کمپین #من_ماسک_میزنم و تبلیغ و ترویج این مهم دعوت به عمل می آورد تا نقش خود را برای سلامتی جامعه و مقابله با این ویروس ایفا کند./ روابط عمومی فدراسیون تنیس

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی