اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
طعنه ترامپ به بایدن:

هیچ‌کس نمی‌خواهد یک کُندذهن مسؤولیت کشور را به دست گیرد

هیچ‌کس نمی‌خواهد یک کُندذهن مسؤولیت کشور را به دست گیرد

رئیس جمهوری آمریکا در یک پیام توییتری با طعنه به نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا نوشته است که هیچ‌کسی نمی‌خواهد شخصی با ضریب هوشی پایین مسؤولیت کشور را به دست بگیرد.

 به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک،‌ دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در یک پیام توییتری جو بایدن، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا را فردی با ضریب هوشی پایین توصیف کرد.

​رئیس جمهوری آمریکا نوشته است: "اکثریت وسیع خاموش،‌ زنده و خوب هستند. برد بزرگی در انتخابات به دست خواهیم آورد. هیچ‌کسی خواستار آن نیست که فردی با ضریب هوشی پایین مسؤولیت کشورمان را در دست بگیرد و جو بایدن خواب‌آلو قطعا فردی با ضریب هوشی پایین است".

ترامپ پیشتر گفته بود اگر بایدن در انتخابات نوامبر پیروز شود "رشد [اقتصادی] منفی عظیمی رخ خواهد داد، همه‌جا هرج‌ومرج بزرگی رخ خواهد داد و نظم و قانون از بین خواهد رفت. سیاتل و مینیاپولیسی خواهید داشت که قبلاً هرگز ندیده‌اید. کل کشور مینیاپولیس خواهد شد".

وی همچنین با "ضعیف و فرتوت" توصیف کردن بایدن، مدعی شده بود:‌ "کاری که من در کمتر از  چهار سال از جمله برای سیاه‌پوستان آمریکا انجام داده‌ام از اقداماتی که بایدن در بیش از ۴۰ سال انجام داده، بیشتر است".

پیش از این بایدن، ترامپ را به خیانت به نظامیان آمریکایی در افغانستان متهم کرده و گفته بود ترامپ جان نظامیان آمریکایی در افغانستان را به خطر انداخته است.

/ایسنا

بیشتربخوانید:چالش های ترامپ در دوئل انتخاباتی 2020

کپی