اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

بازداشت استاد دانشگاه قلابی که دختران را فریب می داد

بازداشت استاد دانشگاه قلابی که دختران را فریب می داد

جوانی که با عنوان استاد دانشگاه مقیم آمریکا از دختران جوان سوء استفاده می کرد با هوشیاری ماموران پلیس اراک دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری جوانی که دختران جوان را با عنوان دروغین دکتری مقیم آمریکا فریب می داد، در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

بر اساس اعلام پلیس، سرهنگ "محمود خلجی" در این‌باره گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان گزارش هایی از فریب و اغفال دختران جوان از خانواده افراد مرفه در فضای مجازی را دریافت کردند و مشخص شد این افراد توسط شخصی که خود را دکتری مقیم یکی از ایالت های آمریکا معرفی کرده، مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

وی اضافه کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران پلیس مشخص شد که این فرد در فضای مجازی خود را استاد دانشگاه و مقیم یکی از ایالت های آمریکا معرفی می کند و با وعده ازدواج به دختران جوان به خانواده های ثروتمند نزدیک می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تکمیل تحقیقات پلیس، سه نفر از دختران جوانی که به این روش مورد آزار قرار گرفته بودند، شناسایی شدند و مشخص شد که این فرد، مبلغ 500 میلیون ریال از آنان اخاذی کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با شناسایی این فرد، متهم در عملیاتی غافلگیرانه در حین تردد در شهر اراک دستگیر و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به جرم خود اعتراف کرد و با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد./ایسنا

کپی