اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

آتش سوزی انبار پارچه در خاوران

آتش سوزی انبار پارچه در خاوران

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع آتش سوزی در سه باب سوله تولید و نگهداری پارچه و نخ خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار، در این باره گفت: ساعت ۲۲:۳۴ شب گذشته یک مورد آتش سوزی در یک مرکز تولیدی در جاده خاوران بعد از پاکدشت نرسیده به شریف آباد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد.

وی با بیان اینکه آتش سوزی در یک مرکز صنعتی که خارج از محدوده آتش نشانی تهران بود رخ داده بود گفت: یک ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکر آب به عنوان نیروی کمکی به محل اعزام شد و پیش از رسیدن آتش نشانان تهرانی، آتش نشانانی هم از پاکدشت، عباس آباد و.. در محل حاضر شده بودند.

ملکی درباره محل وقوع حادثه گفت: محل آتش سوزی سه باب سوله بزرگ و مسقف به مساحت ۷۰۰ متر بود که کاربری تولید و نگهداری نخ و صنعت پارچه داشت. در هر سه سوله مقادیر زیادی نخ و پارچه نگهداری می شد که هر سه سوله کاملاً آتش گرفته بود.


سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به تخریب سقف دو سوله به علت شدت حرارت ناشی از حریق گفت: شدت حرارت به قدری بود که تقریبا سقف دو سوله کاملاً تخریب شده بود اما خوشبختانه مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

به گفته وی، بعد از مدتی تلاش، حریق کنترل شد و عملیات اولیه انجام شد و ساعت ۰۱:۱۱ آتش نشانان تهرانی محل را به مقصد ایستگاه خود ترک کردند./ایسنا

کپی