اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

حمایت مدیرعامل استقلال از مجیدی؛ دشمنان منتظرند/ سعادتمند: شایعات را تکذیب می‌کنم

حمایت مدیرعامل استقلال از مجیدی؛ دشمنان منتظرند/ سعادتمند: شایعات را تکذیب می‌کنم

مدیرعامل استقلال شایعاتی که درباره ایجاد تغییر از کادرفنی مطرح شده را تکذیب کرد.

بعد از دیدار استقلال وفولاد و شکست آبی ها شایعاتی درباره دلخوری مسئولان استقلال از فرهاد مجیدی مطرح شد و گفته می‌شد که جایگاه او روی نیمکت سست شده اما احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال این شایعات را تکذیب کرد.

سعادتمند در این باره گفت:‌ «با همه توان مدیریتی‌ام از بازیکنان و کادر فنی حمایت می‌کنم. متاسفانه دشمنان استقلال که از هر فرصتی برای لطمه زدن به آرامش و همدلی این تیم استفاده می‌کنند، بعد از بازی با فولاد دست به انتشار شایعاتی منفی نمودند که این موضوع را قویا تکذیب کنم.»

وی افزود: «من با تمام وجود از کادرفنی استقلال  و بازیکنان با تعصب  این تیم حمایت می‌کنم. هنوز چیزی تمام نشده و درست است که کار در لیگ برتر سخت‌تر شده ولی فراموش نکنیم ما دو جام دیگر یعنی حذفی و آسیایی را هم در پیش داریم و ایجاد جو منفی ناشی از انتشار شایعات، نه تنها مانع از موفقیت ما در لیگ، بلکه مانع از موفقیت ما در دو جام دیگر هم می‌شود.»

مدیرعامل استقلال در پایان اضافه کرد: «مجموعه تیم استقلال، مجموعه‌ای متحد است که با قدرت به آینده نگاه می‌کند و حمایت هواداران از این تیم، اتحاد درونی باشگاه را هم تقویت می‌کند. از حامیان و صاحبان اصلی باشگاه که همانا هواداران عزیز هستند، می‌خواهم بیش از گذشته از تیم خودشان حمایت کنند و ایمان داشته باشند با همه وجود تلاش خواهیم کرد در یک تیم منسجم، تمامی مشکلات را برطرف نماییم.»/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

واکنش کمیته داوران به پست جنجالی مجیدی

کپی