اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

وزیر ورزش:‌ از برنامه‌های توسعه‌ای فدراسیون تنیس حمایت می‌کنیم

وزیر ورزش:‌ از برنامه‌های توسعه‌ای فدراسیون تنیس حمایت می‌کنیم

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش در دیدار با مسئولان فدراسیون تنیس به اهمیت توسعه رشته تنیس روی میز در بین مردم تاکید کرد و گفت: ‌وزارت ورزش از برنامه‌های توسعه‌ای فدراسیون تنیس حمایت خواهدکرد.

در این دیدار داود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس گزارشی از وضعیت موجود این رشته و شرایط کنونی تنیس ایران در قاره آسیا همراه با گزارشی از برنامه‌های این فدراسیون ارائه کرد.

وزیر ورزش و جوانان نیز رشته تنیس را، رشته ای مهیچ و پرطرفدار بین جوانان و خانواده‌ها عنوان کرد و بر ظرفیت کنونی این رشته در ایران و برخورداری از استعدادهای خوب در نقاط مختلف کشور تاکید کرد.

سلطانی فر گفت: ‌انتظار از فدراسیون تنیس این است تا زمینه را برای رشد این رشته ورزشی در تمامی ابعاد همگانی و قهرمانی فراهم کند و در قالب برنامه‌های مدیریت جدید فدراسیون روند رو به رشد تنیس ایران در عرصه رقابتی آسیا دنبال شود و جایگاه کنونی این رشته در آسیا متناسب با شایستگی ورزشکاران کشور ارتقا یابد.

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تنیس ۱۱ خردادماه امسال برگزار شد و داود عزیزی برای مدت چهارسال ریاست این فدراسیون را به عهده گرفت.پیش از وی مجید شایسته ریاست این فدراسیون را عهده‌دار بود./ ایرنا

کپی