اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

حیدری: بازیکنان پرسپولیس راه قهرمانی را بلد هستند

حیدری: بازیکنان پرسپولیس راه قهرمانی را بلد هستند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس راه قهرمانی را بلد هستند و با برخی حاشیه‌سازی ها از قهرمانی دور نخواهند شد.

سپهر حیدری روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار در مورد آغاز مجدد مسابقات لیگ برتر گفت: آغاز لیگ تصمیم درستی بود. کل دنیا تصمیم گرفتند که بازی‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و خوشبختانه در ایران نیز این تصمیم گرفته شد.

وی افزود: برخی هر روز صبح از خواب که بلند می‌شوند می‌خواهند ببینند که در مورد پرسپولیس چه اتفاقاتی رخ داده تا با طرح اسم این تیم، نام خود را بزرگ کنند. آن‌ها به خاطر ترس از قهرمانی پرسپولیس و از طرفی ناکامی خود مدام می‌گویند که لیگ تعطیل شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: فوتبالیست‌ها از سایر اقشار جامعه جدا نیستند و آنها نیز برای ادامه زندگی خود نیاز به پول دارند.

حیدری در مورد ادامه مسابقات لیگ بدون حضور هواداران گفت: ۵۰ درصد توان پرسپولیس هوادارانش است. این به نفع حریفان است اما به هر حال پرسپولیس بازیکنان با کیفیتی دارد که می‌توانند این تیم را قهرمان لیگ کنند.

وی در مخصوص شانس قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به اختلاف امتیاز، حاشیه امنیتی برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی ایجاد شده است. بازیکنان پرسپولیس راه قهرمانی را بلد هستند و می‌دانند که قهرمانی با بردهای متوالی بیشتر به دل هوادار می‌چسبد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس به طور حتم در بازی‌های آینده خود هم موفق می‌شود و قاطعانه‌ترین قهرمانی فوتبال ایران را رقم می‌زند./ایرنا

کپی