اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

تکلیف لیگ فوتبال زنان هفته آینده مشخص می‌شود

تکلیف لیگ فوتبال زنان هفته آینده مشخص می‌شود

سازمان لیگ هفته آینده تکلیف ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال زنان را مشخص می‌کند.

مسابقات لیگ برتر فوتبال زنان بدلیل بحران کرونا از هفتم اسفندماه تعطیل شد و اینک بعد از گذشت چهار ماه هنوز تکلیف برگزاری چهار دیدار پایانی این مسابقات مشخص نشده است.

این مسابقات تا هفته هجدهم لیگ برتر برگزار شد و در این فصل از مسابقات ۱۲ تیم شرکت کردند که شهرداری بم با ۵۴ امتیاز و وچان کردستان با ۴۸ امتیاز در رده اول و دوم جدول قرار گرفته‌اند.

در فصل گذشته نیز شهرداری بم با کسب ۶۴ امتیاز قهرمان لیگ برتر فوتبال زنان شد و تیم شهرداری سیرجان با بدست آوردن ۵۷ امتیاز نایب قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد.

اما سرمربیان تیم‌های فوتبال زنان به خبرنگار ایرنا در این زمینه عنوان کردند که سازمان لیگ به‌طور غیرمستقیم عنوان کرده که مسابقات را برگزار نمی‌کند اما نمی‌دانیم که چرا هنوز به طور رسمی این موضوع اعلام نشده است.

گلاره ناظمی مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال زنان پیش از این در گفت‌وگو با ایرنا گفته بود سازمان لیگ هنوز تصمیمی برای ادامه یا لغو مسابقات لیگ برتر و اعلام قهرمان این فصل نگرفته است و جلسه سازمان لیگ درخصوص زمان برگزاری ادامه مسابقات بزودی برای مشخص کردن وضعیت لیگ زنان برگزار خواهد شد. /ایرنا 

کپی