اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

کلوپ: این بهترین بازی هجومی ما بود

کلوپ: این بهترین بازی هجومی ما بود

سرمربی لیورپول بعد از پیروزی قاطع برابر کریستال پالاس به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

 به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول در هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از کریستال پالاس پذیرایی کرد و توانست با ۴ گل حریف خود را شکست دهد.

لیورپول با پیروزی در این دیدار تنها یک گام تا نهایی کردن قهرمانی خود فاصله دارد و اگر سیتی نتواند لیورپول را شکست دهد قرمزپوشان بعد از ۳۰ سال قهرمان می‌شوند.

کلوپ بعد از بازی گفت: تصور کنید اگر این ورزشگاه پر از تماشاگر بود و هواداران می‌توانستند این نمایش را ببینند. بازیکنان لیورپول طوری بازی کردند که انگار همه هواداران در ورزشگاه هستند. این بهترین بازی هجومی ما بود.

او ادامه داد: فضای زمین باور نکردنی بود. قبل از بازی به بازیکنان گفتم که دوست دارم بهترین بازی فصل شما را ببینم. دوست دارم که این بازی را یک بار دیگر ببینم. این بدون شک بهترین بازی هجومی ما بود و بیش‌ترین فشار را روی حریف آوردیم. بازیکنان لیورپول در شرایط بسیار خوبی هستند و همه چیز عالی است. باید امشب دوباره خود را به هواداران ثابت می‌کردیم و نشان می‌دادیم که چرا صدرنشین هستیم و خوشبختانه این‌گونه هم شد.

کلوپ درباره اظهارات گواردیولا که گفته بود در دیدار برابر چلسی از تیم دوم استفاده می‌کند، گفت: سیتی تیم بسیار خوبی است. گواردیولا به دنبال ماجراجویی است. فوتبالی که سیتی ارائه می‌دهد باور نکردنی است. ما با آن‌ها فرق داریم و باید این‌گونه هم باشد. ما دو سبک متفاوت داریم که هر دو خوب هستند./ایسنا

کپی