اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

دستگیری اعضای باند سرقت از منازل مسکونی در سنندج

دستگیری اعضای باند سرقت از منازل مسکونی در سنندج

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: سه نفر از اعضای یک باند سرقت از منازل مسکونی شناسایی شدند که پس از دستگیری که به ۴۷ فقره سرقت در شهرستان سنندج اعتراف کردند.

 به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی کردستان، سردار علی آزادی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در برخی از مناطق شهرستان سنندج موضوع شناسایی و دستگیری عوامل سرقت در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، ماموران تحقیقات خود را آغاز و موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار و حرفه ای منزل شدند و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان ادامه داد: سارق در تحقیقات تخصصی به عمل آمده به سرقت از اماکن خصوصی و منزل در سنندج با همکاری دو نفر از همدستانش اعتراف کرد که با تلاش ماموران دو همدست وی نیز طی یک عملیات دستگیر شدند.

سردار آزادی یادآور شد: با ارائه شواهد و مدارک از سوی ماموران، متهمان در مجموع به ۴۷ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و گوشی های تلفن همراه اعتراف کردند.

وی با اشاره به دستگیری سه مالخر در این عملیات، بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری اموال مسروقه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند./مهر

کپی