اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

زین الدین زیدان و راز ضربه آزاد فوق‌العاده راموس

زین الدین زیدان و راز ضربه آزاد فوق‌العاده راموس

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در پایان بازی تیمش مقابل مایورکا تمجید ویژه‌ای از سرخیو راموس انجام داد.

رئال مادرید بامداد امروز در چهارچوب رقابت های هفته سی و یکم لالیگا و در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان تیم قعر جدولی مایورکا بود و در نهایت موفق شد با دو گل این تیم را شکست دهد تا دوباره صدر جدول را از حریف سنتی خود یعنی بارسلونا پس گرفته باشد.

گل دوم رئال مادرید در بازی در مقابل مایورکا توسط سرخیو راموس و روی یک ضربه آزاد به ثمر رسید. زین‌الدین زیدان پس از پایان بازی در این باره گفت: " راموس به دنبال گلزنی از روی ضربه ایستگاهی بود. او در این زمینه تمرینات زیادی انجام داده است. او رهبر و کاپیتان ماست و همواره همه‌چیز را برای مان رو به جلو می برد."

سرخیو راموس بعد از پایان بازی دیشب واکنش تندی نسبت به صحبت‌های اخیر جرارد پیکه داشت و مصاحبه کوبنده ای در این باره انجام داد. زیدان در این زمینه نیز گفت: " قصد ندارم در این گونه بحث ها شرکت کنم. راموس پیش از این صحبت‌های خود را انجام داده است. من نظرات خودم را دارم؛ ما باید استراحت کنیم و به فکر بازی بعدی باشیم."

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در غیاب کاسمیرو از چهار مهاجم مقابل مایورکا در ترکیب اصلی استفاده کرد. زیدان در این باره می‌گوید: " ما اینجا هستیم تا مسائل را امتحان کنیم.ما بازیکنان زیادی داریم و این یک گزینه بود و خیلی خوب بازی کردیم. با چنین اتفاقی ما نقص هایی نیز داشتیم زیرا شما همواره می توانید با پیشرفت روبه‌رو شوید. با این حال از پیروزی بسیار خوشحال هستم."

زیدان در کنفرانس خبری بعد از بازی از گرت بیل، وینیسیوس جونیور و تیبو کورتوا تمجید کرد و همچنین درباره رقابت صدرنشینی تا پایان لیگ نیز گفت: " من مطمئن هستم که تا آخرین بازی همه چیز به سختی پیش خواهد رفت."/ورزش 3

کپی