اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

بزرگترین محموله مواد مخدر در پایتخت لو رفت

بزرگترین محموله مواد مخدر در پایتخت لو رفت

رییس پلیس پایتخت از کشف بزرگترین محموله مواد مخدر پایتخت طی سال‌های اخیر خبر داد.

در مراسم رونمایی از کشف بزرگترین محموله مواد مخدر تهران در سال‌های اخیر که صبح امروز برگزار شد سردار حسین رحیمی اظهار کرد: در ایام هفته جهانی مبارزه با مخدر هستیم و پلیس هم اقدامات خود را مضاعف کرده است که مصداقش عملیات ظفر چهار بود و این عملیات هم در بخش برخورد با قاچاقچیان بین المللی و هم خرده فروشان بود.

وی با تأکید بر اینکه عزم خود را برای مبارزه جدی با افرادی که با جان دیگران بازی می‌کنند جزم کرده ایم، ادامه داد: امروز یکی از بزرگترین و پیچیده ترین باندهای مهم کشور با دو تن و ٧٠٠ کیلو مواد مخدر در دام پلیس گرفتار شد که این محصول عملکرد طولانی مدت پلیس است. ما از اسفند سال گذشته به دنبال این مورد بودیم که با استفاده از شگردهای خود چند بار متواری شده بود که این باند نهایتا طی روز گذشته گرفتار و تا کنون سه نفر در این راستا دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی پایتخت ارزش این محموله را بالغ بر ١۵ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این محموله با یک تریلر تقریبا یک هفته در مسیر بود و در نقاط مختلفی از کشور توقف می‌کرد و این محموله در قالب حمل یک بار تجاری در حال انتقال به تهران بوده است.

سردار رحیمی افزود: ما در یک مورد دیگر از این باند بالغ بر ٢٠٠ کیلوگرم مواد مخدر طی ماه های گذشته کشف کرده‌ایم و اقداماتی که این باند انجام می دهد برای توزیع در تهران است که در تهران با خرده فروشان همکاری می‌کنند./ ایسنا 

 

 

415کیلو تریاک در خراسان جنوبی کشف شد

 

415کیلو تریاک در خراسان جنوبی کشف شد

کپی