اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

چاق شدن در یک چشم بر هم زدن!

چاق شدن در یک چشم بر هم زدن!

شاید افرادی که از اضافه وزن خود می نالند و به دنبال راهی برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل هستند، با دیدن این عنوان تعجب کنند و با خود بگویند مگر می شود این روزها که همه به فکر لاغری هستند، کسی به دنبال چاق تر شدن و افزایش وزن باشند؟!؟

بله شاید کمی عجیب باشد اما واقعیت دارد. گاهی لاغری بیش از حد نیز آزار دهنده است و این موضوع علاوه بر مشکلات جسمی، مشکلات روحی زیادی نیز در پی دارد. اغلب افرادی که لاغر هستند و از اندام خود راضی نیستند، اعتماد به نفس پایینی دارند و این موضوع در زندگی آن ها بسیار آثار جبران نا پذیری دارد.یکی از رژیم هایی که طرفداران بسیاری دارد و این روزها توسط متخصصان رژیم و سایت های معتبر ارائه رژیم غذایی آنلاین در اختیار افراد قرار می گیرد، رژیم چاقی است. البته در این میان سودجویان و کلاهبرداران نیز بیکار ننشستند و بازار سیاهی به راه انداخته اند و با ارائه رژیم های لاغری نامناسب و غیراصولی پول به جیب می زنند. در این مورد اصلا نگران نباشید همیشه با آگاهی و اطلاعات کافی در هر مسیری که دوست دارید قدم بر دارید.

اگر شما هم یکی از آن ها هستید، مسلما با خود می گویید که "کدام رژیم سالم و معتبر است؟". در این مورد اصلا نگران نباشید، ما، کارشناسان من و رژیم همیشه به شما کمک می کنیم که با آگاهی و اطلاعات کافی در هر مسیری که دوست دارید قدم بر دارید. آیا واقعا از لاغری بیش از حدی که دارید رنج می برید؟ آیا تمایل به استفاده از رژیم های غذایی چاقی دارید؟ دقیقا چه رژیم غذایی می تواند اصولی باشد و مشکلات جانبی نداشته باشد؟ اگر سوالاتی از این قبیل دارید، ادامه ی این مطلب را بخوانید.

چاق شدن با حفظ کامل سلامتی!

اگر لاغر هستید، به گونه ای که از اندام تان راضی نیستید و مدام به افزایش وزن تان فکر می کنید؛ احتمالا برای تان اتفاق افتاده که برای خرید یک لباس که به شدت هم به آن علاقه دارید، وارد فروشگاهی می شوید اما کوچکترین سایز آن هم برای تان گشاد است. در این مواقع حس می کنید که دنیا به آخر رسیده، اما این طور نیست.

تنها کافیست کمی دقت کنید و به سراغ رژیم غذایی برود که به شما در افزایش وزن تان کمک کند؛ نه در افزایش کلسرول و قند خون تان. شاید برای تان عجیب باشد اما خیلی از افرادی که با این هدف یعنی چاق شدن و رسیدن به اندام ایده آل به دنبال رژیمی مناسب هستن، نمی دانند آن را از کجا تهیه کنند یا به کدام متخصص تغذیه اعتماد کنند.

 

---متاسفانه بسیار پیش آمده که افراد پس از دریافت رژیم چاقی غیراصولی از یک سایت رژیم آنلاین نامعتبر یا متخصص تغذیه غیرحرفه ای، به جای افزایش وزن با کاهش وزن رو به رو شدند یا پس از گذشت مدتی و در پایان دوره رژیم دوباره به وزن اولیه شان بازگشتند؛ آن هم با هزار و یک اسیب جسمانی جدی.

به یاد داشته باشید، هرگز بر سر سلامتی خودتان ریسک نکنید. ممکن است شما برای دریافت یک برنامه غذایی که بر سر اعتبارش هم شک دارید، وقت و هزینه ی بسیاری صرف کنید پس باید با بررسی و تحقیق بیشتر پیش بروید و به هر رژیمی اعتماد نکنید. قطعا الان با خود می گویید پس چطور می توانیم یک رژِیم غذایی چاقی مناسب و معتبر دریافت کنیم؟ جواب این سوال در دستان ماست.

مثل آب خوردن با من و رژیم چاق شوید

همیشه چاقی و اضافه وزن سبب می شود که بدن از حالت طبیعی خارج بشه و این خود یک بیماری محسوب می شود، در عین حال کم بودن وزن هم می تواند یک نوع بیماری دیگر باشد و گاهی این لاغری بیش از اندازه سبب می شود مشتاقان به داشتن استایل ایده آل برای افزایش وزن به داروهای شیمیایی و هورمونی روی بیاورند در حالی که از عواقبش بی خبرند.

شما برای افزایش وزن تان به یک تغییر کوچک در برنامه غذایی تان نیاز دارید. در واقع شما برای چاق شدن هم به یک برنامه غذایی مناسب نیاز دارید، برنامه ای که دقیقا براساس اطلاعات شخصی و پزشکی تان نوشته شده باشد. وب سایت من و رژیم به عنوان یک راه آنلاین و در دسترس می تواند به خوبی در این راه همراه شما باشد.

اگر فرصت رفتن پیش متخصص تغذیه را ندارید و از ترافیک و هزینه های گزاف رژیم های غذایی فراری هستید، همین حالا وارد وب سایت من و رژیم شوید، ثبت نام کنید و اطلاعات دقیق تان را وارد کنید. متخصصان من  رژیم براساس اطلاعات وارد شده، یک برنامه غذایی اصولی و مناسب در اختیارتان می گذارند. با این برنامه غذایی دیگر نباید نگران بالا رفتن چربی یا قند خون تان باشید.

جالب است بدانید که رژیم های چاقی من و رژیم، نگرانی شما نسبت به لاغر شدن یا چاق شدن دوباره را برطرف می کند. بخش عظیمی از استرس ها و نگرانی های افراد در پیروی از رژِیم های غذایی این است که دوباره به وزن سابق خود بازگرند. اما با پیروی از رژیم های غذایی من و رژیم، دیگر باید با این نگرانی های خداحافظی کنید.

اگر به طور دقیق و براساس برنامه غذایی دریافتی تان پیش بروید، بازگشت به وزن سابق معنایی ندارد. پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا، فقط با چند کلیک ساده یک تغییر بزرگ در اندام تان و حتی زندگی تان ایجاد کنید!

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی ایران آنلاین در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 
کپی