اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

طارمی: از طرفداران اینیستا هستم/پرسپولیسی‌ها اخبار ریوآه را دنبال می‌کنند

طارمی: از طرفداران اینیستا هستم/پرسپولیسی‌ها اخبار ریوآه را دنبال می‌کنند

مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه ریوآوه پرتغال اعلام کرد از طرفداران کاپیتان سابق بارسلونا است.

به نقل از سایت «infobae» پرتغال، مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی ایران در این فصل به فوتبال اروپا آمده است. او یکی از استعدادهای کشف شده در لیگ پرتغال به شمار می آید. مهاجم ایرانی در این فصل با زدن 10 گل سومین گلزن برتر لیگ پرتغال به شمار می آید.

طارمی 2.3 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و او در مصاحبه خود اعلام کرد یکی از طرفداران آندرس اینیستا، کاپیتان سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا است.

طارمی در مصاحبه خود عنوان کرد: با نصحیت کارلوس کی روش به اروپا آمدم. اگرچه برای انتقال به اروپا دستمزد کمی نسبت به دوران حضورم در الغرافه قطر دریافت می کنم ولی برای موفقیت این انتقال را پذیرفتم.

وی افزود: من بازی های لالیگا، سری آ، بوندسلیگا، کریستیانو رونالدو و مسی را پیگیری می کنم. البته این را باید اعتراف کنم که از طرفداران آندرس اینیستا هستم. من بازی های  زیادی از او تماشا کردم. همیشه اخبار مربوط به اینیستا را دنبال می کنم. او بازیکنی بزرگ و تکنیکی است.

مهاجم سابق پرسپولیس ادامه داد: این طبیعی است که زنان و مردان برای تماشای فوتبال به ورزشگاه بروند. ایرانی های عاشق فوتبال هستند و با این ورزش زندگی می کنند. پرسپولیس هواداران زیادی دارد و در بازی های خانگی 90 هزار تماشاگر  برای بازی هایش می آید. آنها همیشه از بازیکنان خود در هرجایی که باشند، حمایت می کنند. من برای پرسپولیس بازی کردم و به همراه همبازی هایم افتخاراتی را برای این باشگاه به ارمغان آوردیم. الان برای ریوآوه بازی می کنم و این باشگاه از سوی ایرانی بسیار دنبال می شود. هواداران بازیکنان ایرانی را در هرجایی که باشند، دنبال می کنند./ فارس

کپی