اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

243 کیلو حشیش در پایتخت کشف شد

243 کیلو حشیش در پایتخت کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 243 کیلو حشیش و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.

 سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" اظهار داشت: با دریافت شکایت و گزارش های مردمی مبنی بر رفتار های مشکوک فردی به نام "رامتین" پرونده ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه به همراه ماموران پایگاه ششم  به صورت مشترک مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

وی توضیح داد: تحقیقات ماموران حاکی از این بود، متهم به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور تهیه و پس از انتقال به شهر تهران در مخفیگاهش در محدوده محله 13 آبان جمع آوری و دپو کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انعکاس تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی، دستور دستگیری متهم صادر شد و تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بیست و دوم خرداد ماه به مخفیگاهش در جنوب تهران اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به اینکه ماموران اعزامی موفق شدند متهم و همدستش را در مخفیگاه وی دستگیر کنند، گفت: در بازرسی از آن مکان 243 کیلو حشیش کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: هر 2 متهم پس از دستگیری به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران انتقال و با انجام تحقیقات پایانی  برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.#پلیس 

 

کپی