اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

۱۳ امتیاز تا دومین جام قهرمانی سردار آزمون

۱۳ امتیاز تا دومین جام قهرمانی سردار آزمون

سردار آزمون فقط ۱۳ امتیاز تا کسب دومین جام قهرمانی در دوران فوتبالش فاصله دارد.

به گزارش خبرگزاری تاس روسیه، تیم فوتبال زنیت سن‌‌پترزبورگ برای رسیدن به دومین جام قهرمانی متوالی لیگ برتر روسیه در 7 هفته باقیمانده این رقابت‌ها فقط به 13 امتیاز نیاز دارد. زنیت با کسب پیروزی شب گذشته در مسکو برابر تیم زسکا با نتیجه 4 بر صفر موقعیت خود را در صدر جدول رده‌بندی تثبیت کرد.

سرگئی سماک، سرمربی تیم زنیت پس از کسب پیروزی گفت: ما روی رسیدن به گل در همان دقایق اولیه تمرکز نمی‌کنیم. هدف‌مان گلزنی و از دست ندادن آن است. برابر زسکا خوب بازی کردیم و شایسته پیروزی بودیم. جذایبت فوتبال به خاطر غیرمنتظره بودنش است.

این نخستین پیروزی زنیت برابر زسکا در مسکو از سال 2014 میلادی بود. سرمربی تیم میزبان پس از این دیدار به خاطر فشار عصبی سنگین ناشی از شکست خانگی نتوانست با خبرنگاران صحبت کند.

سردار آزمون در بازی برابر زسکا مسکو در ترکیب اصلی تیم زنیت سن‌پترزبورگ قرار داشت اما در دقیقه 73 با آلکس سوتورمین، مهاجم 26 ساله اهل روسیه تعویض شد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه تیم زنیت سن‌پترزبورگ با 53 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های کراسنودار (41 امتیاز) و روستوف (38 امتیاز) رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار دارند./ تسنیم

بیشتر بخوانید:

همه نقل‌وانتقالات تابستانی زنیت؛ ۹ تیم به دنبال سردار آزمون+ تصویر

کپی