اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

«یلدا» و «صحنه‌هایی از یک جدایی» از سوم تیر اکران می شوند/ «جایی برای فرشته ها نیست» 4 تیر می‌آید

«یلدا» و «صحنه‌هایی از یک جدایی» از سوم تیر اکران می شوند/ «جایی برای فرشته ها نیست» 4 تیر می‌آید

فیلم مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» ساخته سام کلانتری که قرار بود از امروز (اول تیرماه) در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران عمومی شود، یک هفته با تاخیر روی پرده می‌رود.

اکران فیلم های «هنروتجربه» از سوم تیرماه در تهران و شهرستان ها آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه هنروتجربه، در حالی که قرار بود اکران فیلم‌های «هنر و تجربه» همراه با دیگر فیلم های جدید سینما از امروز اول تیرماه آغاز شود ولی به دلیل برخی مسایل که در بازگشایی سالن ها پیش آمد این اکران به روز سه‌شنبه سوم تیرماه موکول شد.
بر این اساس از روز سوم تیرماه فیلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی و تهیه کنندگی علی مصفا و مستند «صحنه هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت اکران خود را در گروه «هنروتجربه» آغاز می کنند.
همچنین از چهارشنبه چهارم تیرماه مستند «جایی برای فرشته ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری و تهیه کنندگی حامد شکیبانیا و محسن شاه‌محمد میراب در سینماهای این گروه روی پرده می رود.
آغاز اکران «هنروتجربه» با سینماهای فرهنگ، خانه هنرمندان ایران، موزه سینما، کورش و چارسو در تهران و سینماهای هویزه مشهد، سیتی سنتر اصفهان، اکومال کرج، ستاره باران تبریز، عمیق بجنورد و کانون ساری در استان ها خواهد بود. سالن های اکران «هنر و تجربه» به مرور و در هفته های آتی افزایش می یابند.
لازم به توضیح است که مستند «صحنه هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت که از 27 بهمن ماه روی پرده سینماهای «هنر و تجربه» رفته بود، ادامه اکران خود را دنبال می کند.

 

کپی