اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

«گلستان» بخوانید، جایزه بگیرید

«گلستان» بخوانید، جایزه بگیرید

نخستین جشنواره دانشجویی کتاب سه‌دقیقه‌ای «سه‌تاک» با برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی مجازی «سه دقیقه با سعدی» از امروز (یکشنبه، اول تیرماه) آغاز شد.

 در این مسابقه که به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار می‌شود، دانشجویان می‌توانند هر روز با مطالعه یک حکایت از «گلستان» سعدی در مسابقه «سه دقیقه با سعدی» شرکت کرده و با پاسخ به سوال مطرح‌شده، به صورت روزانه و ماهانه جوایز خود را دریافت کنند.

دانشجویان علاقه‌مند برای شرکت در مسابقه باید از اول تیرماه به صفحه اینستاگرامی https://www.instagram.com/isba.ir یا کانال پیام‌رسانی https://t.me/isbair مراجعه کنند. در این مسابقه هر روز یک حکایت از سعدی به همراه یک سوال از آن بارگذاری می‌شود و شرکت‌کنندگان از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارند تا پاسخ خود را ارسال کنند. ارسال پاسخ در صفحه اینستاگرامی از طریق دایرکت و در فضای تلگرام از طریق این لینک انجام می‌شود.

این مسابقه که با همکاری بنیاد سعدی برگزار می‌شود، به مدت یک‌ ماه با ۳۰ سوال از ۳۰ حکایت از «گلستان» سعدی اجرا می‌شود و در پایان تیرماه نیز به فردی که بیشترین پاسخ صحیح را داشته، جایزه طلایی اهدا می‌شود.

جوایز روزانه این مسابقه ۵۰هزار تومان بن خرید کتاب و جایزه طلایی ماهانه ۲۰۰هزار تومان جایزه نقدی خواهد بود و اعلام برندگان نیز از طریق صفحه اینستاگرامی و کانال پیام‌رسانی انجام می‌شود.

همچنین برای شرکت‌کنندگان غیردانشجو جایزه هفتگی ۵۰ هزارتومان بن خرید کتاب تدارک دیده شده است.

این مسابقه بخش ویژه جشنواره دانشجویی کتاب سه‌دقیقه‌ای «سه‌تاک» است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و آشنایی و انس دانشجویان با کتاب برگزار می‌شود./ایسنا

کپی