اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

برنامه رقابت‌های فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اعلام شد

برنامه رقابت‌های فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اعلام شد

برنامه رقابتهای فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که به ترتیب در کشورهای بحرین و ازبکستان برگزار می‌شود، اعلام شد.

نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا از پنجم آذرماه (۲۵ نوامبر ۲۰۲۰) به میزبانی بحرین برگزار می‌شود و تیم نوجوانان ایران در گروه A با تیم‌های بحرین، کره شمالی و قطر همگروه شد.

۴ تیم نخست مجوز حضور در جام جهانی نوجوانان را به دست می‌آورند.

گروه A: بحرین، کره شمالی، ایران و قطر

گروه B: تاجیکستان، عمان، یمن و امارات

گروه C: کره‌جنوبی، استرالیا، هند و ازبکستان

گروه D: ژاپن، اندونزی، عربستان سعودی و چین

چهارشنبه ۵ آذر: بحرین - قطر / کره شمالی - ایران

پنجشنبه ۶ آذر: تاجیکستان - امارات متحده عربی/ عمان - یمن / کره‌جنوبی - ازبکستان / استرالیا - هند

جمعه ۷ آذر: ژاپن - چین / اندونزی - عربستان سعودی

شنبه ۸ آذر: قطر - کره شمالی / ایران - بحرین

یکشنبه ۹ آذر: امارات متحده عربی - عمان / یمن - تاجیکستان / ازبکستان - استرالیا / هند - کره‌جنوبی

دوشنبه ۱۰ آذر: چین - اندونزی / عربستان سعودی - ژاپن

سه شنبه ۱۱ آذر: بحرین - کره شمالی / ایران - قطر

چهارشنبه ۱۲ آذر: تاجیکستان - عمان / یمن - امارات متحده عربی / کره‌جنوبی - استرالیا / هند - ازبکستان

پنجشنبه ۱۳ آذر: ژاپن - اندونزی / عربستان سعودی - چین

مرحله یک چهارم نهایی

شنبه ۱۵ آذر:

تیم اول گروه A  - تیم دوم گروه B

تیم اول گروه B– تیم دوم گروه A

یکشنبه ۱۶ آذر

تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D

تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C

دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی روز چهارشنبه ۱۹ آذر و بازی و فینال روز شنبه ۲۲ آذرماه برگزار خواهد شد.

همچنین رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا از ۲۳ مهر تا ۱۰ آبان با حضور ۱۶ تیم به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود  و تیم جوانان ایران در نخستین دیدار به مصاف ازبکستان (میزبان) می‌رود.

گروه A: ازبکستان، اندونزی، کامبوج و ایران

گروه B: کره‌جنوبی، ژاپن، عراق و بحرین

گروه C: عربستان سعودی، استرالیا، ویتنام و لائوس

گروه D: قطر، تاجیکستان، مالزی و یمن

چهارشنبه ۲۳ مهر: ازبکستان - ایران / اندونزی - کامبوج

پنجشنبه ۲۴ مهر: کره‌جنوبی - بحرین / ژاپن - عراق / عربستان سعودی - لائوس / استرالیا - ویتنام

جمعه ۲۵ مهر: قطر - یمن / تاجیکستان - مالزی

شنبه ۲۶ مهر: ایران - اندونزی / کامبوج - ازبکستان

یکشنبه ۲۷ مهر: بحرین - ژاپن / عراق - کره‌جنوبی / لائوس - استرالیا / ویتنام - عربستان سعودی

دوشنبه ۲۸ مهر: یمن - تاجیکستان / مالزی - قطر

سه‌شنبه ۲۹ مهر: ازبکستان - اندونزی / کامبوج - ایران

چهارشنبه ۳۰ مهر: کره‌جنوبی - ژاپن / عراق - بحرین / عربستان سعودی - استرالیا/ ویتنام - لائوس

پنجشنبه اول آبان: قطر - تاجیکستان / مالزی - یمن

مرحله یک چهارم نهایی

شنبه ۳ آبان

تیم اول گروه A  - تیم دوم گروه B

تیم اول گروه B– تیم دوم گروه A

یکشنبه ۴ آبان

تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D

تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C

همچنین دیدارهای مرحله نیمه نهایی روز  چهارشنبه ۷ آبان و بازی و فینال روز شنبه  ۱۰ آبان ماه برگزار خواهد شد./ فدراسیون فوتبال

کپی