اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

رمزگشایی از 75 فقره سرقت درغرب استان تهران

رمزگشایی از 75 فقره سرقت درغرب استان تهران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری اعضای باند 20 نفره سارقان حرفه ای، کابل و ترانس های برق، خودرو، منازل و کشف 75 فقره سرقت خبر داد.

سردار "محسن خانچرلی"  اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل و ترانس های برق، که باعث قطع گسترده جریان برق در سطح شهرستان های "شهریار و ملارد" می شد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی نامحسوس موفق به شناسایی اعضای یک باند حرفه ای سرقت شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی قضائی و در عملیاتی هایی هماهنگ و غافلگیرانه تمامی اعضای 20 نفره این باند را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: سارقان در بازجویی های فنی پلیس به 75 فقره انواع سرقت؛ کابل و ترانس های برق، خودرو، محتویات خودرو و منازل شهروندان در مناطق مختلف غرب استان تهران اعتراف کردند.

سردار خانچرلی در خاتمه با اشاره به راهی شدن سارقان به مرجع قضائی، از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس قدردانی و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.#پلیس 

 

انهدام باند سارقان مغازه‌های پایتخت

 

کپی