اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

سید حسن نصرالله خانه خود را به جمعیت پیشاهنگان امام مهدی(عج) هدیه داد

سید حسن نصرالله خانه خود را به جمعیت پیشاهنگان امام مهدی(عج) هدیه داد

«سید حسن نصرالله» دبیر کل «حزب الله لبنان»، تنها خانه شخصی خود که در ابتدا با خانواده در آنجا زندگی می‌کرد را به «انجمن پیشاهنگی امام مهدی (عج)» هدیه داد.

تارنمای " السکسکیه " لبنان روز شنبه با اعلام این خبر نوشت: " نزیه فیاض " فرمانده کل انجمن پیشاهنگی امام مهدی (عج) با ارسال پیامی به اعضای این انجمن، ضمن اطلاع آن‌ها از اقدام نصرالله، به نمایندگی از همه اعضای این گروه از دبیر کل حزب الله لبنان قدردانی کرد. 

وی در این پیام خطاب به اعضای انجمن پیشاهنگی امام مهدی (عج) نوشت: خوشحالم که به شما اعلام کنم که دبیر کل [ حزب الله لبنان] خانه خود (که قبلاً در آن زندگی می‌کرد) که در منطقه و موقعیت آن بسیار معتدل است و با فراز و نشیب، روزهای روحانی گرانبهایی را در آن ساکن بوده و سالهای زیادی را در مرحله اولیه تشکیل خانواده همراه با خانواده شریفش با پاکی در آن زندگی کرده است به شما تقدیم کرد.  

فرمانده کل انجمن پیشاهنگی امام مهدی (عج) با بیان اینکه این [ اقدام سید حسن نصرالله ] پیام عشق، قدردانی، پشتیبانی، علاقه و پشتیبانی است، خطاب به اعضای پیشاهنگی امام مهدی (عج) اضافه کرد: این، نشانه اعتماد به نفس ، جسارت و نقش بزرگ شما در ساختن نسل مومن اسلامی است که راه را برای رسیدن به عدالت الهی و در حمایت از امام زمان (ارواحنا فداه) و در خدمت برای حفظ جامعه و دفاع از کشور و مقدسات هموار می‌کند. 

وی افزود: اینکه سید حسن نصرالله شما را از بین همه گروه‌ها و دستگاهها انتخاب می‌کند تا خانه ویژه خود را به شما هدیه دهد، چیزی جز پشت کردن بر دنیا و مقام والا و موقعیت نزدیک شما در نزد او نیست. 

فیاض با بیان اینکه این جلوه‌ای از زهد، عظمت و پاکی این رهبر بزرگ است، افزود: این عمل زیبا که از مقام والای او نشات می‌گیرد، ایمان بزرگی به ما می‌بخشد و میراث اخلاقی ارزشمندی را در اختیار ما قرار می‌دهد و به یاری خدا و با تمام غرور و افتخار و با قدرت، این خانه را به عنوان یک چراغ در کنار بقیه فانوس‌های راهنما که در این انجمن مبارک کار می‌کنند، قرار خواهیم داد. 

وی به نمایندگی از همه اعضای انجمن پیشاهنگی امام مهدی (عج) از سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان قدردانی کرد./ایسنا

کپی