اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

توئیت تمسخر آمیز ترامپ درباره کمپین انتخاباتی بایدن

توئیت تمسخر آمیز ترامپ درباره کمپین انتخاباتی بایدن

رئیس جمهوری آمریکا با انتشار تصویری از یک سال نسبتا خالی، تجمع انتخاباتی نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را مورد تمسخر قرار داده و تاکید کرد، میزان اشتیاق به تجمع انتخاباتی جو بایدن "صفر" است.

به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا تصویری از سخنرانی انتخاباتی جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۰ در شهر فیلادلفیا را در توییتر منتشر کرد که در آن تدابیر فاصله‌گذاری اجتماعی اجرایی شده بود تا فاصله بین شرکت‌کنندگان ایجاد شود.

ترامپ در این توییت نوشت: تجمع انتخاباتی جو بایدن. میزان اشتیاق صفر!

این انتقاد ترامپ در حالی مطرح شد که جمعیتی از مردم متشکل از طرفداران و معترضان در آستانه سخنرانی انتخاباتی امروز (شنبه) ترامپ در شهر تالسا واقع در ایالت اکلاهما تجمع کرده‌اند. کمپین ترامپ مدعی است که برای سیل جمعیت برای شرکت در این رویداد حاضر می‌شود.

بایدن در هفته‌های گذشته تعداد انگشت شماری تجمع انتخاباتی با حضور مردم برگزار کرده چرا که به گفته کمپین انتخاباتی‌اش، بایدن تلاش می‌کند تا از دستورات کارشناسان بهداشت عمومی درباره شیوع ویروس کرونا پیروی کند.

با این حال، کمپین انتخاباتی ترامپ گفت، بایدن برای اجتناب از حاضر شدن در ملاءعام که ممکن است با هرگونه اقدام اشتباه به کمپینش لطمه بزند، بهانه‌گیری می‌کند. بایدن فورا به این توییت ترامپ واکنش نشان داد و از واکنش وی به بحران ویروس کرونا انتقاد کرد و از وی خواست تا زمان کمتری را در توییتر بگذراند.

بایدن گفت: ناکامی دونالد ترامپ برای مبارزه با ویروس کرونا با همان انرژی و تمرکزی که او برای توهین به دشمنانش در توییتر صرف می‌کند، تاوانی چون از بین رفتن جان انسان‌ها را به همراه داشته و امید به بهبود اوضاع اقتصادی را به خطر انداخته است./ایسنا

کپی