اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

سیدجلال: برانکو صلاح دانست در پرسپولیس نباشم

سیدجلال: برانکو صلاح دانست در پرسپولیس نباشم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو صلاح دانست که من یکسال در پرسپولیس نباشم اما خوشحالم که افتخار دوباره پوشیدن پیراهن این تیم نصیب من شد.

«سیدجلال حسینی» اظهار داشت: بعد از تعطیلات چند ماهه، دور جدید تمرینات انجام شد و چند دیدار دوستانه هم برگزار کردیم که به آمادگی تیم کمک زیادی کرد. اکنون نیز تمرکز روی تمرینات و دیدارهای باقی‌مانده است. فردا هم یک بازی دوستانه دیگر داریم و آماده می‌شویم تا بعد از مدت‌ها در بازی‌های رسمی به میدان برویم.

کاپیتان تیم پرسپولیس در مورد مصدومیت «محمد انصاری»  افزود: اتفاقی که برای محمد افتاد همه ما را ناراحت کرد. او بازیکن زحمت‌کشی است و مصدومیت سختی به سراغش آمد. به هر حال شرایط فوتبال همین است و همیشه از این اتفاقات تلخ امکان دارد برای هر بازیکنی رخ بدهد. انصاری متاسفانه چند ماهی از میادین دور است و همه ما امیدوار هستیم که او با قدرت برگردد.  

وی در مورد امیدواری هواداران به چهارمین قهرمانی متوالی و اینکه پرسپولیس چقدر به رسیدن به این اتفاق مهم نزدیک است ادامه داد: باید بگویم که همه به دنبال برهم زدن تمرکز ما هستند و برای رسیدن به هدفی که دارند از هیچ کاری، کم نمی‌گذارند. با این وجود تنها به دیدار با پیکان فکر می‌کنیم و کاری به حواشی نداریم. برخلاف برخی از صحبت‌ها، بازی با پیکان یکی از سخت‌ترین بازی‌های چند سال اخیر ما خواهد بود و باید با همه توان در این بازی به زمین برویم. امیدوارم تمرکز ما را به هم نریزند و بتوانیم بهترین عملکرد را مقابل پیکان داشته باشیم.

حسینی درباره آخرین وضعیت خودش و اینکه به تمرینات گروهی برگشته اظهار داشت: یک آسیب جزیی داشتم که با صلاحدید «یحیی گل‌محمدی» چند روزی را با مربی بدنساز به صورت اختصاصی تمرین کردم و اکنون به تمرینات گروهی اضافه شدم.

کاپیتان تیم پرسپولیس در خصوص نیامدن اوساگونا و اینکه با آمدن بشار رسن تیم تقریبا کامل شده ادامه داد: به هر حال اوساگونا به دلیل نبود پرواز نتوانسته فعلا به تهران برگردد و به دنبال فرصتی است تا هر چه زودتر به تیم اضافه شود اما خوشبختانه بشار به تهران برگشت و حالا با تیم هم تمرین می‌کند. بقیه بازیکنان در شرایط خوبی هستند و فقط محمد انصاری را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. این روزها بازیکنان به خوبی تمرین می‌کنند و همه اعضای تیم شامل کادرفنی و بازیکنان در تلاش هستیم تا بتوانیم شروع خوبی در ادامه لیگ برتر داشته باشیم.

حسینی درباره صحبت‌های چند روز قبل «علیرضا منصوریان» و حضورش در پرسپولیس، گفت: زمانی که من از سپاهان جدا شدم پیشنهادهای زیادی برای انتخاب تیم آینده‌ام داشتم که برخی از آنها چندین برابر پیشنهاد پرسپولیس بود. با این همه من پرسپولیس را انتخاب کردم و باعث افتخار است که در این تیم بازی کردم.

کاپیتان پرسپولیس ادامه داد: بعد از جدایی از پرسپولیس به قطر رفتم و سپس به ایران برگشتم. آن زمان خیلی دوست داشتم به پرسپولیس برگردم و حتی با «محمدحسین نژادفلاح» هم صحبت کردم اما سپس مدیریت باشگاه تغییر کرد. بعد از آن «علی‌اکبر طاهری» مدیرعامل باشگاه شد و برانکو هم صلاح دانست که آن سال من در پرسپولیس نباشم. سپس تصمیم گرفتم راهی نفت تهران شوم و بعد از یکسال دوباره این افتخار نصیب من شد تا به پرسپولیس برگردم.

کاپیتان پرسپولیس همچنین افزود: همان زمان منصوریان گفت که کار خوبی کردی چرا که تو پرسپولیسی هستی و باید در این تیم بازی کنی. من البته پیش از این اتفاقات تصمیم گرفته بودم که به نفت بروم و بعد راهی پرسپولیس شوم. همان زمان که برانکو این تصمیم را گرفت من پیشنهادهای زیادی از برخی از تیم‌ها داشتم اما تصمیم گرفتم که به نفت بروم. 

دیدار پرسپولیس و پیکان از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های هشتم تیر ماه ساعت ۲۱ در ورزشگاه شهدا شهر قدس برگزار می‌شود./ سایت رسمی باشگاه پرسپولیس 

کپی