اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

پاداش فدراسیون برای لیگ والیبال زنان

پاداش فدراسیون برای لیگ والیبال زنان

فدراسیون والیبال برای ایجاد انگیزه در باشگاه‌ها برای تیم‌داری در بخش زنان و تحقق اهداف پیش‌بینی شده، پاداش‌هایی را برای لیگ‌های برتر و دسته یک تعیین کرد.

مشاور امور زنان در فدراسیون والیبال در این زمینه گفت: ورودیه برای لیگ‌های زنان در سال ۹۹ افزایش نمی‌یابد. همچنین قرارداد بازیکنان تا سقف مشخصی شامل ۱۰ درصد حق فدراسیون نمی‌شود. پرداخت پاداش نقدی برای تیم‌های اول تا سوم لیگ‌های زنان در این فصل به عنوان دیگر پارامتر تشویقی است. میزان این پاداش‌ها در لیگ برتر زنان به ترتیب یک میلیارد ریال برای قهرمان، ۵۰۰ میلیون ریال برای نایب قهرمان و ۲۵۰ میلیون ریال برای تیم سوم است.

«مهناز شاددل» افزود: قهرمان لیگ دسته یک زنان نیز ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت می‌کند و تیم‌های دوم و سوم به ترتیب ۲۰۰ و ۱۰۰ میلیون ریال پاداش دریافت خواهند کرد.

وی در خصوص بند ۹ آیین‌نامه اجرایی و انضباطی برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال گفت: بر اساس این بند، باشگاه‌هایی که تیم مردان و زنان را در لیگ برتر دارند، به لحاظ داشتن تیم زنان به‌جای هشت درصد از قرارداد بازیکنان مرد می‌توانند پنج درصد به فدراسیون پرداخت کنند و سه درصد در حساب باشگاه خواهد ماند./ ایرنا

کپی