اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

استقلال برای بدهی‌های خارجی روی فیفا حساب نکند/ وعده عالی با جیب خالی

استقلال برای بدهی‌های خارجی روی فیفا حساب نکند/ وعده عالی با جیب خالی

باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی خود از طریق مطالباتش در فیفا با مشکل بزرگی روبرو است.

در چند روز اخیر، مطالبات ارزی باشگاه استقلال و پرداخت طلب بازیکنان خارجی این تیم به یکی از دغدغه‌های اصلی باشگاه تبدیل شده است.

باشگاه استقلال اعلام کرده که بخشی از مطالبات بازیکنان خارجی خود را از محل طلب خود از فیفا پرداخت خواهد کرد و اعلام شده پول بازیکنانی چون لئوناردو پادوانی، گادوین منشا، سرور جپاروف، بویان نایدنوف و سه وکیل بین المللی را فیفا پرداخت خواهد کرد.

باشگاه استقلال در حالی اعلام کرده پول این بازیکنان از طریق فیفا پرداخت می‌شود که طبق شواهد موجود، استقلال برای پرداخت مطالبات این بازیکنان از طریق فیفا دچار کمبود است.

طبق اعلام احمد سعادتمند، بویان ۳۲۸ هزار دلار، جپاروف و منشا و سه وکیل بین المللی ۲۳۰ هزار دلار و پادوانی ۱۰۰ هزار دلار از باشگاه استقلال طلب دارند که مجموع این مطالبات حدود ۶۵۸ هزار دلار می‌شود و طبق آخرین پیگیری‌های انجام شده، مبلغ باقی مانده از مطالبات استقلال در فیفا چیزی حدود ۲۰۰ هزار دلار است.

این مساله را خود احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در گفت‌وگوی دیروز (جمعه) اذعان کرد و گفت چیزی از ذخایر ما در فیفا باقی نمانده است. حال باید دید باشگاه استقلال برای جبران این خلأ چه راهی در پیش خواهد گرفت./ ایسنا

کپی