اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

درام زندگی پرنسس دایانا فیلم سینمایی می شود

درام زندگی پرنسس دایانا فیلم سینمایی می شود

کریستن استوارت بازیگر آمریکایی در نقش پرنسس دایانا در فیلمی که درباره تصمیم‌گیری و پایان ازدواج او با پرنس چارلز است، ظاهر می‌شود.

در فیلمی که دربرگیرنده ۳ روز از زندگی پرنسس دایانا است و او در این ۳ روز متوجه می‌شود که باید به ازدواجش با ولیعهد بریتانیا خاتمه بدهد، کریستن استورات در نقش دایانا بازی خواهد کرد.

این بازیگر ۳۰ ساله که بازیگر «توایلایت» یا «گرگ و میش» بود، با این فیلم جلوی دوربینی که پابلو لارایین کارگردان شیلیایی هدایت آن را برعهده دارد، نقش‌آفرینی می‌کند.

این فیلم درام زندگینامه‌ای که با عنوان «اسپنسر» ساخته می‌شود، در بازار مجازی کن به فروش گذاشته خواهد شد.

استیون نایت نویسنده سریال «پیکی بلایندرز» فیلمنامه «اسپنسر» را می‌نویسد و انتظار می‌رود تولید «اسپنسر» اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز شود.

داستان این فیلم در کریسمسی از دهه ۱۹۹۰ رخ می‌دهد که دایانا در ساندرینگهام بریتانیا اقامت دارد.

لارایین که سازنده فیلم زندگینامه‌ای «جکی» درباره زندگی ژاکلین کندی نیز بود، درباره انتخاب استوارت گفته است: کریستن از بهترین بازیگران امروز است. برای ساختن این فیلم چیزی بسیار مهم نیاز است که آن اسرارآمیز بودن است. کریستن می‌تواند از پس نقش‌های مختلف برآید و می‌تواند کاملاً اسرارآمیز و شکننده و در نهایت بسیار قدرتمند هم باشد. این همان چیزی است که ما نیاز داریم. ترکیب همه این عناصر موجب شد به او فکر کنم. واکنش او به فیلمنامه و شیوه‌ای که او قصد دارد به شخصیت برسد، همه تماشایی است.

گفته شده به همین دلیل هم «اسپنسر» به مرگ تراژیک دایانا نمی‌پردازد.

زندگی پرنسس دایانا به زودی در نتفلیکس در فصل ۴ سریال «تاج» نیز دیده می‌شود./مهر

کپی