اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

دستگیری سارقان اماکن با 41 فقره سرقت

دستگیری سارقان  اماکن با 41 فقره سرقت

اعضای باند سارقان اماکن با 41 فقره سرقت دستگیر و روانه زندان شدند.

سرهنگ "یوسف ملک‌زاده"جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی و دولتی در "خرمبید" ماموران انتظامی آن شهرستان موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی در این خصوص 3 نفر را دستگیر و به پلیس آگاهی استان انتقال دهند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در تحقیقات اولیه مطلع شدند سارقان با یک سواری 405 اقدام به سرقت از اماکن خصوصی و دولتی در شهرستان خرمبید می‌کرده‌اند.

سرهنگ "ملک‌زاده" با بیان اینکه ماموران موفق شدند در این خصوص یک سواری 405 متعلق به سارقان را در مخفیگاه آنان توقیف کنند، گفت: در بازرسی از آن خودرو مقدار زیادی اقلام سرقتی مربوط به دوربین‌های جاده ای شامل وای فای،کیس، مانیتور، کابل، باطری، کنتور، 4 دستگاه قیچی پیشرفته مخصوص برش سیم و کابل و انواع آچار و ابزار آلات کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اعضای باند 3 نفره در بازجویی اولیه به 41 فقره سرقت از اماکن خصوصی و دولتی اقرار کردند، گفت: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را 20 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه سارقان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک آن را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.#پلیس 

رمزگشایی از 32 فقره سرقت در زاهدان

 

 

 

کپی