اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹

سردار آزمون و پیشنهادهایی که فقط پیشنهاد است!

سردار آزمون و پیشنهادهایی که فقط پیشنهاد است!

این روزها سردار آزمون در رسانه‌ها از تیم‌های مختلف جهان پیشنهاد دارد اما خودش این پیشنهادها را تایید نمی‌کند!

تقریبا این تبدیل به عادت شده است؛ اینکه تقریبا هر چند ماه یک بار سردار آزمون، ملی پوش توانمند ایران به یکی از گزینه های تیم های مطرح اروپایی تبدیل می شود.

هرچند که خود سردار بارها و بارها این پیشنهادها را تکذیب کرده است اما ظاهرا نام او شده خوراک رسانه های خارجی، به خصوص ایتالیایی ها که هر از گاهی گزارش های مفصلی درباره اش می نویسند و حتی از این می گویند که مثلا بین باشگاه میلان با یک تیم دیگر بر سر جذب سردار اختلاف پیش آمده است.

یک روز تیم های انگلیسی او را می خواهند و یک روز که از خواب بیدار می شوید می بینید که رسانه ها تیتر زده اند "سردار راهی اسپانیا می شود". همه این ها را که بگذاریم کنار، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه خود سردار هم بارها همه چیز را تکذیب کرده است باید گفت پیشنهادهایی که هر روز به او و مدیربرنامه هایش می رسد فعلا فقط در حد پیشنهاد است و نباید آنها را جدی گرفت.

حتی رسانه ها در داخل ایران هم بارها و بارها متهم به حمایت از آزمون شده اند و مجبور شده اند این پاسخ را به مخاطبان خودشان بدهند که منابع خیلی از اخبار درباره سردار، رسانه های معتبر اروپایی هستند و احتمالا اتفاق هایی افتاده که آنها درباره مهاجم ایران مطلب می نویسند. با همه این تفاسیر همه چیز در آینده مشخص خواهد شد،اینکه آزمون در روسیه می ماند یا در نهایت خط بطلانی می کشد روی همه شایعات و سرانجام به یک تیم اروپایی می پیوندد؟/ خبرآنلاین

کپی