اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹

۴۴۰۰ بسته معیشتی کمک‌های مومنانه در مدارس کرمان توزیع شد

۴۴۰۰ بسته معیشتی کمک‌های مومنانه در مدارس کرمان توزیع شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: چهار هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی کمک‌های مومنانه به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بین دانش آموزان بی‌بضاعت این استان توزیع شد.

احمد اسکندری نسب در حاشیه توزیع بسته های معیشتی تهیه شده توسط مدارس غیردولتی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان افزود: این بسته های معیشتی شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، یک قوطی رب گوجه فرنگی، سه کیلو حبوبات و ۲ لیتر روغن مایع به ارزش ۲۵۰ هزار ریال است که خانواده های دانش آموزان خسارت دیده از شیوع ویروس کرونا از این بسته های معیشتی بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به استقبال خوب مدارس و فرهنگیان از این طرح اظهار داشت: در قالب طرح همایش مومنانه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک در مدارس استان کرمان جمع آوری شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به احتمال شیوع ویروس کرونا در ابتدای سال تحصیلی آینده بر شکل گیری بسیج همگانی در راستای خرید تلفن هوشمند همراه برای کیفیت بخشی به آموزش مجازی دانش آموزان بی بضاعت تاکید کرد.

اسکندری نسب گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۷۵ تلفن هوشمند همراه برای دانش آموزان بی بضاعت توسط مدارس و فرهنگیان استان تهیه و توزیع شده است.
آیین نمادین توزیع بسته های معیشتی تهیه شده توسط مدارس غیردولتی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان و رئیس بسیج فرهنگیان استان در مدرسه ثارالله برگزار شد./ ایرنا

کپی