اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

کدام مقامات و مسئولان درگذشت استاد محمدعلی کشاورز را تسلیت گفتند؟

کدام مقامات و مسئولان درگذشت استاد محمدعلی کشاورز را تسلیت گفتند؟

در پی درگذشت مرحوم “محمدعلی کشاورز”، بازیگر پیشکسوت و چهره ماندگار هنری، مقامات و مسئولان کشور پیام های تسلیتی را منتشر کردند.

معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت محمدعلی کشاورز بازیگر و پیشکسوت عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما را تسلیت گفت.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری در این پیام افزود: درگذشت بازیگر پرآوازه و پیشکسوت عرصه تئاتر، تلویزیون و سینمای کشور استاد محمد علی کشاورز موجب تاسف و تاثر شد.

جهانگیری تاکید کرد: خدمات ارزنده این هنرمند بزرگ و مردمی به فرهنگ و هنر این مرز و بوم و نقش آفرینی های کم نظیر و ماندگارش در عرصه بازیگری، خاطره انگیز و فراموش ناشدنی است.

وی در این پیام تصریح کرد: این مصیبت را به ملت ایران، اصحاب فرهنگ و هنر، علاقه مندان و بستگان به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسالت دارم.

ظریف فقدان محمدعلی کشاورز را تسلیت گفت

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان فقدان محمدعلی کشاورز را به خانواده آن مرحوم، جامعه هنری کشور و مردم شریف و هنرپرور ایران تسلیت گفت.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در پیامی به مناسبت درگذشت استاد محمد علی کشاورز، فقدان این هنرمند مردمی و محبوب را ضایعه‌ای بزرگ برای هنر ایران خواند و به خانواده آن مرحوم، جامعه هنری کشور و مردم شریف و هنرپرور ایران تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن فرهیخته ارجمند که عمری را در راه اعتلای هنر فاخر، متعهد و مردمی سپری کرد رحمت و غفران مسالت کرد.

پیام تسلیت محمود واعظی

رییس دفتر رییس جمهوری در پیامی درگذشت محمدعلی کشاورز را تسلیت گفت.

محمود واعظی در حساب کاربری اینستاگرامی خود اعلام کرد: درگذشت هنرمند نام‌آور و پیشکسوت عرصه هنر کشورمان زنده‌یاد محمدعلی کشاورز موجب تأثر و اندوه فراوان شد.

وی افزود: این بازیگر صاحب‌سبک و مردمی در طول حیات هنری خود، نقش‌های اثرگذار و ماندگاری ایفا کرد که برای همیشه در خاطره‌ها باقی مانده و برای اصحاب هنر، الگویی الهام‌بخش خواهد بود.
رییس دفتر رییس جمهوری اظهار کرد: ضمن ابراز همدردی با خانواده محترم آن مرحوم، این ضایعه را به علاقه‌مندان و دوستداران ایشان بویژه اصحاب فرهنگ و هنر کشور تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای آن سفر کرده، علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

پیام تسلیت علی لاریجانی

در پی درگذشت مرحوم “محمدعلی کشاورز”، بازیگر پیشکسوت و چهره ماندگار هنری، علی لاریجانی، مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام تسلیت علی لاریجانی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت هنرمند توانا و بازیگر پیشکسوت کشور، آقای محمدعلی کشاورز موجب تاسف و […]

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت هنرمند توانا و بازیگر پیشکسوت کشور، آقای محمدعلی کشاورز موجب تاسف و تاثر شد. ایشان طی سال‌ها تلاش ارزنده در عرصه بازیگری، نقش‌های ماندگاری ایفا کرد و  از سرآمدان این حرفه قلمداد می‌شد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به مردم هنردوست ایران و خانواده محترم ایشان، از درگاه خداوند متعال برای مرحوم محمدعلی کشاورز رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر طلب می‌کنم./

کپی