اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

رئالیتی‌شو «۷۷ ساعت» پاییز پخش می‌شود

رئالیتی‌شو «۷۷ ساعت» پاییز پخش می‌شود

«۷۷ ساعت» به کارگردانی سعید ابوطالب پاییز به تلویزیون می‌آید.

به گزارش روابط عمومی این برنامه، رئالیتی‌شوی جدید سعید ابوطالب، یک مسابقه مهارتی و ماجراجویانه است که برای کشف خلاقیت‌ها و مهارت‌های جوانان مستعد برگزار می‌شود.

مسابقه «۷۷ ساعت» شامل بخش‌های میدانی و استودیویی می‌شود و تابستان امسال تولید می‌شود تا پاییز به آنتن برسد.

ابوطالب تاکنون با تیمی از بازیگران سینما و تلویزیون به توافق رسیده و مرحله پیش تولید جلو می‌رود؛ همچنین شرکت‌کنندگان نیز طی فراخوانی ثبت نام می‌کنند و برای حضور در مسابقه در کنار چهره‌ها انتخاب خواهند شد.

در «۷۷ ساعت» دو بازیگر به عنوان مجری ـ داور و ۹ بازیگر نیز به عنوان شرکت‌کننده در مسابقه حاضر خواهند شد. تیمی متشکل از تکنسین‌ها و بازیگران نیز داوری مسابقه را برعهده خواهند داشت.

ابوطالب که این روزها «شام ایرانی» را در شبکه نمایش خانگی و مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» را در شبکه نسیم دارد، سال ۹۱ مسابقه «سرزمین دانایی» را به عنوان اولین رئالیتی شو در تلویزیون داشت.

این مجموعه برای دو سال پیاپی (سالهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲) در جشنواره اتحادیه رادیو تلویزیون های آسیا-اقیانوسیه به عنوان فینالیست برگزیده شد. این مسابقه  در دومین جشنواره جام جم در سال ۱۳۹۱ نیز برنده دو جایزه بهترین مسابقه تلویزیونی و بهترین خلاقیت و پژوهش در بخش مسابقات تلویزیونی شد.

کپی