اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

کشف 435 گرم هروئین جاسازی شده در معده سه قاچاقچی

کشف 435 گرم هروئین جاسازی شده در معده سه قاچاقچی

سه قاچاقی مواد مخدر با ۴۳۵ گرم هرویین در زرین‌دشت به دام پلیس افتادند.

سرهنگ محمد بردبار فرمانده انتظامی زرین‌دشت گفت:   با اشاره به دستگیری سه نفر از سوداگران مرگ در این شهرستان اظهار داشت: سه مرد بلوچ که به روش انباری و بلع، ۴۳۵ گرم هروئین‌ را از طریق سه‌راهی لارستان-زرین دشت به شیراز قاچاق می‌کردند، توسط مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان زرین‌دشت دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در پی کسب این خبر مبنی بر اینکه یک خودروی پراید مشکوک با سه سرنشین با عبور از شهرستان زرین‌دشت به سمت شیراز اقدام به انتقال مواد مخدر هروئین می‌کند، این موضوع در دستور کار ویژه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات صورت گرفته و کسب اطمینان از درستی موضوع مشخص شد، سه مرد بلوچ به روش بلع مواد و نگهداری در معده اقدام به انتقال هرویین کرده و پس از تخلیه به افراد معتاد می‌فروشند‌.
فرمانده انتظامی زرین‌دشت تصریح کرد: مأموران، این متهمان را به همراه راننده پراید را در سه‌راهی زرین‌دشت، لارستان شناسایی و دستگیر کردند.
بردبار بیان داشت: در این عملیات مقدار ۴۳۵ گرم هروئین که از معده سه متهم بلوچ تخلیه کشف و ضبط و خودروی پراید سواری کف متعلق به راننده بود نیز توقیف شد‌.
فرمانده انتظامی شهرستان زرین‌دشت بیان کرد: قاچاقچیان و سوداگران مرگ برای قاچاق مواد مخدر به روش‌ها و شیوه‌های مختلفی از جاسازی کردن این مواد روی می‌آورند که روش بلع مواد و نگهداری آن در معده ازجمله اقدامات بسیار خطرناکی است که توسط این افراد صورت می‌گیرد به‌طوری‌که هرلحظه احتمال آسیب زدن به معده حتی مرگ آنها را نیز در پی دارد./ فارس 

توقیف بیش از 18 کیلوگرم تریاک در لالی

 

کپی