اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

کوچک کردن شکم در خانه تنها با یک رژیم غذایی ساده

کوچک کردن شکم در خانه تنها با یک رژیم غذایی ساده

"هرچه می خورم در شکم و پهلویم جمع می شود." در طول زندگی تان چقدر این جمله را با خود تکرار کردید؟ احتمالا بارها، حتی همین جمله را از دوستان تان نیز بسیار شنیده اید. داشتن شکمی بزرگ یکی از مشکلاتی است که این روزها افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند و در تلاشند که هرچه سریع تر از شر آن خلاص شوند، اما چطور ممکن است؟ چطور می توان با یک راه ساده و بدون دردسر چربی های شکم را سوزاند؟

فکرتان از مصرف قرص ها و داروهای لاغری و انجام عمل های جراحی دور کنید! نیازی نیست این طور خود را به دردسر بیاندازید. برای کوچک کردن شکم، شما فقط به یک رژیم غذایی سالم و اصولی نیاز دارید. این روزها که همه به فکر لاغر شدن و آب کردن چربی های شکم شان هستند، عده ای هم از این فرصت استفاده کرده و با روش های نادرست مثل فروش داروهای لاغری و رژیم های سخت و ناسالم، قصد دارند پولی به جیب بزنند. متاسفانه در این میان افراد زیادی هم در دام این سودجویان و کلاهبرداران اسیر می شوند و سلامتی خود را به خطر می اندازند.

هرگز برای کوچک کردن شکم تان به فکر پیروی از یک رژیم لاغری سخت نباشید! نیازی نیست در طول روز گرسنگی را تحمل بکنید تا چند گرم از وزن تان را از دست بدهید یا چند میلیمتر از دور شکم تان را کم کنید!!! شما برای کاهش وزن و سوزاندن چربی های اضافه شکم و پهلوی تان تنها به یک برنامه غذایی اصولی نیاز دارید. به برنامه ای نیاز دارید که دقیقا برای خودتان نوشته شده باشد. اگر به دنبال چنین رژیم غذایی هستید، راه دوری نروید. نیازی نیست وقت و پول خود را برای دریافت رژیم های عجیب و غریب صرف کنید. من و رژیم به عنوان یک وب سایت معتبر ارائه رژیم های غذایی، همیشه در دسترس شماست تا در کمتر از 10 دقیقه برنامه غذایی مناسب خودتان را دریافت کنید. چطور؟ ادامه مطلب را از دست ندهید.

داشتن شکمی تخت، یک واقعیت است!

شاید داشتن شکمی صاف و تخت برای عده ای مثل یک رویای دست نیافتنی باشد اما در حقیقت این طور نیست. آب ‌کردن چربی‌ های انباشته شده شکم با داشتن یک رژیم غذایی اصولی، معتدل و همیشگی ممکن خواهد بود. اگر قصد کوچک کردن شکم و رسیدن به تناسب اندام را دارید، در ابتدا سعی کنید عادات غذایی خود را تغییر دهید. برای این کار هم می توانید یک رژیم غذایی سالم را اجرا کنید؛ رژیمی که هیچ ماده غذایی مفیدی را از سفره تان حذف نکند و به شما انگیزه دهد که همیشه براساس یک برنامه غذایی سالم پپیش بروید.

هنگامی که وزن کلی بدن  بالا می رود تمایل چربی به انباشته شدن در پهلو و شکم هم بالا می رود که البته استعداد افراد در این خصوص متفاوت است. چرا که تغییر فرم بدن در هنگام چاقی، بسته به ژنتیک و خصوصیات در افراد مختلف؛ به شکل های مختلفی رخ می دهد. برای مثال بعضی به محض چاق شدن شکم شان بزرگ می شود و برخی دیگر چربی های پهلوهای شان افزایش می یابد.

پس برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی باید براساس یک برنامه غذایی پیشرفت رفت. هرگز سرخود و بدون مشورت نسبت به اجرای یک رژیم غذایی اقدامی نکنید، زیرا در اکثر اوقات نتیجه ای عکس می دهد! گاهی اقات ممکن است شما کاملا خودسرانه از خوردن برخی مواد غذایی سرباز بزنید و آن ها را به طور کلی از برنامه تان حذف کنید، در این صورت ممکن است پس از گذشت مدتی به جای کوچک کردن شکم و کاهش وزن با افزایش آن مواجه شوید؛ این یعنی فاجعه! اگر می خواهید درگیر چنین کابوسی نشوید به من و رژیم مراجعه کنید.

با من و رژیم زیبا به نظر برسید

همه انسان ها به دنبال زیبایی هستند، همین موضوع هم سبب شده که شما با دیدن شکمی شل و افتاده خودتان به این فکر میافتید که هرچه سریع تر برای کوچک کردن آن اقدام کنید. همان طور که پیش تر هم گفتیم ممکن است برای رسیدن به این هدف دست به هرکاری بزنید؛ از مصرف داروهای لاغری گرفته تا عمل های سخت جراحی. اما تمام این ها پر از ریسک و خطر است. تنها راه مناسب و بدون خطر پیروی ازیک رژیم غذایی اسلم و اصولی است. اما باید از کجا شروع کنید؟

اولین کاری که برای کاهش وزن و از دست دادن چربی های اضافه شکم باید انجام دهید، تغییر در سبک زندگی و عادت های غذایی تان است. این به معنی کمتر و متعادل خوردن، حتی زمانی که غذایی سالم می خورید و فعال تر شدن است. رژیم های غذایی غیراصولی که با شعار کاهش وزن سریع، در فضای مجازی دست به دست می شوند، نمی توانند برای مدت طولانی کار کنند چرا که این نوع تغییر در شیوه زندگی، حفظ نمی شود و ماندگار نیست و زمانی که شما رژیم را متوقف می کنید به احتمال زیاد دوباره به عادات قدیمی و وزن اولیه بازمی گردید و حتی کمی هم چاق تر می شوید. در عوض، انتخاب رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی، تغییراتی هستند که شما می توانید آن ها را یک بخشی از زندگی روزمره خود قرار دهید.

پس همین حالا وارد وب سایت من و رژیم شوید و ثبت نام کنید. اطلاعات دقیق خود را وارد کرده و به دنبال آن رژیم های غذایی مناسب خود را دریافت کرده و نسبت به تغییر وزن تان اقدام نمایید. نکته ی بسیار مهم در مورد من و رژیم این است که این وب سایت به شما کمک می کند که وزن خود را ثابت نگه دارید و دائما وزن تان دچار نوسان نشود و به دنبال آن همیشه در سلامت جسمی و روحی باشید. شما هم امتحان کنید و بدون هیچ نوع نگرانی با متخصصین تغذیه ما در ارتباط باشید و با اصولی ترین روش ممکن رژیم بگیرید و شکمی صاف و تحت داشته باشید.

کپی