اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

همکاری سازمان سینمایی و اورژانس کشور برای آماده سازی سینماها

همکاری سازمان سینمایی و اورژانس کشور برای آماده سازی سینماها

در دیدار پیرحسین کولیوند رییس سازمان اورژانس کشور با حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی بر همکاری دو سازمان برای آموزش پروتکل‌های لازم به مدیران و پرسنل سینما تأکید شد.

پیرحسین کولیوند ضمن تاکید بر اثرگذاری سینما در بازتاب فعالیت‌های صورت گرفته در نظام سلامت، اظهار کرد: سازمان اورژانس کشور آمادگی کامل برای افزایش آگاهی جامعه در حوزه سلامت بخصوص فعالیت‌های اورژانس و همکاری نزدیک با سینما را دارد.

حسین انتظامی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد سازمان اورژانس و جامعه پرستاران و پزشکان در مقابله با کرونا ویروس، گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در اورژانس طی سال‌های اخیر ارزشمند و قابل تقدیر بوده و  سینما نیز همیشه در کنار جامعه پزشکی بوده است و از هر گونه همکاری مشترک استقبال می‌کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی اورژانس ، با توجه به بازگشایی سینماها از ابتدای تیرماه، مقرر شد سازمان اورژانس کشور در خصوص آموزش پروتکل‌های لازم به مدیران و پرسنل سینما با سازمان سینمایی همکاری کند و با حضور نمایندگانی از دو سازمان برنامه‌های آموزشی نیز در صدا و سیما برای اطلاع رسانی و آموزش گسترده تر تولید و پخش شود./ایسنا

کپی