اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

برگزاری مراسم یادبود همرزم شهید سلیمانی توسط فدراسیون تکواندو

برگزاری مراسم یادبود همرزم شهید سلیمانی توسط فدراسیون تکواندو

مراسم یادبود شهید شاخص ورزش کشور وحید زمانی‌نیا و آغاز طرح کمک به نیازمندان در شهر ری برگزار شد.

مراسم یادبود شهید والامقام وحید زمانی‌نیا، ورزشکار رشته تکواندو و هم‌رزم شهید سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران که در حمله بالگردهای آمریکا در عراق به فیض شهادت نائل شد، به همت فدراسیون تکواندو و با حضور تعدادی از مسوولان و خانواده شهید زمانی‌نیا در شهرری برگزار شد.

این مراسم هم‌زمان با آغاز طرح کمک مومنانه خانواده بزرگ تکواندو با هدف توزیع اقلام معیشتی به نیازمندان همراه بود و پدر و همسر شهید وحید زمانی‌نیا، خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، فرماندار شهرری، سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع)، سردار آذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران، پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو، وحید عبداللهی مربی تیم ملی، آرش فرهادیان مدیر تیم‌های ملی تکواندو، حسینعلی نظری سرمربی تیم ملی پومسه، اصغر رحیمی، شروین اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و ... حضور داشتند.

سید محمد پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو، در سخنانی در این مراسم گفت: شهید عزیز ما و همه شهیدان انقلاب اسلامی اسطوره‌های تاریخ ما هستند که برای جوانان ما در این راه پر خطر و پر از چاه و تله به عنوان چراغ راه هستند تا راه برای جوانان گم نشود.

او افزود: شهید زمانی‌نیا چهره ویژه‌ای است و جایگاه بلند مرتبه‌ای دارد و می‌تواند به عنوان یک الگوی ارزشمند برای جوانان ما باشد تا راه را گم نکنند. از فرماندهی سپاه سیدالشهدا و همه مردم عزیز برای برگزاری این مراسم قدردانی می‌کنم.

در ادامه این مراسم، وصیتنامه شهید وحید زمانی‌نیا برای حاضرین در مراسم قرائت شد و تعدادی از مسوولان حاضر در مراسم به سخنرانی پرداختند.

اجرای نمایش توسط ورزشکاران تیم ملی پومسه و ورزشکاران رشته زورخانه‌ای بخش‌های دیگر این مراسم بود./ ایسنا

کپی