اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

بیانیه باشگاه فولاد در واکنش به به محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی

بیانیه باشگاه فولاد در واکنش به به محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی

باشگاه فولاد خوزستان با انتشار بیانیه‌ای درباره محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی واکنش نشان داد و اعلام کرد این مشکل به زودی حل خواهد شد و محرومیت مذکور از بین می‌رود.

باشگاه فولاد خوزستان به تازگی به دلیل بدهی‌هایی که به بازیکنان برزیلی پیشین خود داشت از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد. با این حال، سایت این باشگاه بیانیه‌ای را در این باره منتشر کرده که متن آن به قرار زیر است است:

باشگاه فولاد خوزستان جهت شفاف‌سازی و تنویر اذهان عمومی در خصوص پروسه قضایی پرونده دو بازیکن برزیلی خود و آرای صادره از سوی اتاق حل اختلاف فیفا مبنی بر بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، به اطلاع می‌رساند:

در پرونده بازیکن Vinicius Silva Soares، وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولاد خوزستان، درخواست مبلغ ۳۳۰.۰۰۰ (سیصد و سی هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که بعد از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا، با دفاعیات صورت گرفته، در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ (یکصدو پنجاه هزار دلار) که صرفا اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است محکوم گردید.

در پرونده بازیکن Vinicius Lopes Laurindo، وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولادخوزستان، درخواست مبلغ ۷۵۰.۰۰۰ (هفتصد و پنجاه هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که بعد از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا، با دفاعیات صورت گرفته، در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۰.۰۰۰ (هشتاد هزار دلار) که صرفا بخشی از اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است، محکوم گردید.

ضمنا در آرای صادره از سوی فیفا قید شده که بعد از پرداخت مبالغ فوق، محرومیت ثبت قرارداد جدید (پنجره نقل و انتقالات) بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان برداشته خواهد شد.

در تصاویر پیوست متن درخواست وکلای بازیکنان از باشگاه فولاد خوزستان نیز آورده شده است.در مجموع از درخواست یک میلیون و هشتاد هزار دلاری وکلای بازیکنان، باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت مبلغ ۲۳۰۰۰۰ (دویست و سی هزار دلار) که صرفا بخشی از اصل مبلغ قرارداد بازیکنان با باشگاه فولاد بوده است به انضمام هزینه دیرکرد محکوم شده است و این باشگاه در حال آماده‌سازی مراحل پرداخت مبالغ به بازیکنان و بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی خود می‌باشد.

کپی