اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مک‌گرگور اعلام بازنشستگی کرد

مک‌گرگور اعلام بازنشستگی کرد

کانر مک‌گرگور ستاره بزرگ هنرهای رزمی ترکیبی، به شکلی غیرمنتظره بازنشستگی خود را اعلام کرد و گفت دیگر در رینگ هشت‌ضعلی به میدان نخواهد رفت.

کانر مک‌گرگور، ستاره بزرگ هنرهای رزمی ترکیبی، به شکلی غیرمنتظره اعلام بازنشستگی کرد و گفت دیگر در رینگ هشت‌ضلعی به میدان نمی‌رود. البته این ستاره ایرلندی UFC پیش از این هم دو بار دیگر اعلام بازنشستگی کرده و سپس دوباره به رقابتها بازگشته بود.

ستاره 31ساله ایرلندی MMA با انتشار پستی در حساب توییتری خود اعلام کرد که دیگر در مبارزات شرکت نخواهد کرد. مک‌گرگور در این پست نوشت:" سلام رفقا، تصمیم گرفته‌ام از مبارزه بازنشسته شوم. به خاطر همه خاطرات بی‌نظیر از شما متشکرم. چه دورانی بود".

مک‌گرگور که در دنیای هنرهای رزمی ترکیبی لقب بدنام را یدک می‌کشد قرار بود در ادامه سال جاری میلادی در سه مبارزه به مصاف اندرسون سیلوا، خورخه واسمیدال و در مهم‌ترین رقابت سال به مصاف حریف بزرگش حبیب نورماگومدوف برود.

ولی حالا به نظر می‌رسد مک‌گرگور که تخمین زده می‌شود در این سالها از حضور در مبارزات UFC بالغ بر 100 میلیون دلار درآمد بدست آورده باشد خود را به صورت زودهنگام بازنشسته کرده است. اما این اولین بار نیست که او اعلام بازنشستگی می‌کند. مک‌گرگور  سال گذشته هم در ماه مارس اعلام کرد دیگر قصد مبارزه کردن ندارد ولی 12 ماه بعد به رینگ بازگشت.

مک‌گرگور بعد از اعلام بازنشستگی قبلی‌اش در ماه ژانویه گذشته به مبارزات برگشت و در رقابتهای UFC246 موفق شد حریفش دونالد چرونه را تنها ظرف 40 ثانیه شکست دهد.

توییت اخیر مک‌گرگور و اعلام بازنشستگی‌اش هواداران او را ناراحت کرده چرا که آنها مدتی است بی‌صبرانه منتظر دیدار ا با اندرسون سیلوا، ستاره برزیلی MMA بودند. اندرسون که قهرمان سابق دسته میان‌وزن است از سوی خیلی‌ها به عنوان یکی از بهترین مبارزان تاریخ UFC دانسته می‌شود و خبر مبارزه او با مک‌گرگور هیجان زیادی در میان علاقه‌مندان به این ورزش ایجاد کرده بود./ ورزش سه

کپی