اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

نمایش تصاویر ال‌ای‌دی با ماسک هوشمند

نمایش تصاویر ال‌ای‌دی با ماسک هوشمند
بیتا میرعظیمی خبرنگار

امروزه با گسترش ویروس کرونا، بازار طراحی و ساخت ماسک‌های فناورانه داغ‌تر از همیشه شده است. اما اغلب این ماسک‌ها با وجود تفاوت‌های فناورانه، طرح‌هایی خسته‌کننده و تکراری دارند. برای حل این مشکل اخیراً ماسکی طراحی شده است که تصاویر و متن‌های دلخواه کاربران را به نمایش درآورده و وضعیت تکراری و خسته‌کننده در ماسک‌های صورت را به حداقل می‌رساند.

 ماسک صورت Lumen با بهره‌گیری از فناوری جدید، فرصت ارسال پیام‌های معنادار برای دوستان و آشنایان را ایجاد کرده و با وجود ایجاد وضعیتی مناسب برای تنفس کاربران، وضعیت تکراری و خسته‌کننده در استفاده از ماسک‌های صورت را به حداقل می‌رساند.
برای بهره‌گیری از این ماسک هوشمند، شما می‌توانید با دانلود اپلیکیشن Lumen در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (Android و iOS)، طرح ها و حتی متن‌های دلخواه خود را به این فناوری ارسال کرده و از طریق پنل Flex به نمایش درآورید. طرح‌ها و متن‌های دلخواه از طریق اپلیکیشن به این ماسک ارسال شده و در پنل ال‌ای‌دی به نمایش درمی آید. فناوری جلوه‌های بصری در این ماسک پیشرفته بوده و تصاویر سه بعدی و همچنین رنگی را به نمایش درمی آورد.
کاربران می‌توانند از این ماسک استفاده کرده و پیغام‌های بهداشتی خود را برای رهگذران به نمایش درآورند. آنها همچنین می‌توانند این ماسک را پوشیده و با حضور در تظاهرات یا تجمعات مسالمت‌آمیز، پیغام‌های خود را به دیگران انتقال دهند. این ماسک همچنین در وضعیت اکولایزر نیز قابل تنظیم بوده و جلوه‌هایی زیبا از پخش موسیقی را به نمایش درمی آورد و شما می‌توانید موسیقی دلخواه خود را از طریق تلفن همراه گوش کرده و جلوه‌هایی از اکولایزر موسیقی را در ماسک صورت خود به نمایش درآورید. این ماسک تنها به رنگ مشکی ساخته شده و از طریق کابل USB شارژ می‌شود. جنس این ماسک از کتان بوده و بدون هیچ‌گونه آسیبی به نمایشگر ال‌ای‌دی در ماشین لباسشویی قابل شست‌و‌شو است. قیمت این ماسک جذاب و فناورانه در وب سایت‌های عمومی برابر با 95 دلار امریکا است.

کپی