اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
معرفی سریال «دفاع از جیکوب»

آیا فرزندم قاتل است؟

آیا فرزندم قاتل است؟

جیکوب، شخصیت نوجوان و محوری سریال است اما درگیر شدن او با ماجرای یک قتل، فضای خانه و خانواده را تغییر می‌دهد.

گروه فرهنگی ایران آنلاین: سریال «دفاع از جیکوب»، یک مینی‌سریال تولیدشده در سال 2020 است که اپل‌ تی‌وی آن را تولید کرده و پخش آن هفته گذشته به پایان رسید. از همان ابتدای داستان، همان قسمت نخست و اولین باری که اسم جیکوب را می‌شنوید، خودتان می‌دانید که داستان قرار نیست یک درام هالیوودی خوش رنگ و لعاب باشد. شما درگیر داستان قتل یک نوجوان می‌شود که همکلاسی جیکوب است و جیکوب متهم به قتل می‌شود. داستان سریال پیش از آنکه فکرش را بکنید آغاز می‌شود و ذهن را به ماجراجویی در این حوزه دعوت می‌کند. با این وجود و هر اندازه که داستان پیش می‌رود، -حتی در لحظاتی که پیش‌بینی کرده‌اید- جزییات تکان‌دهنده‌ای وجود دارد که شما را به تماشای این سریال مشتاق می‌کند و آن را ادامه می‌دهید.

این ماجرای نخستین، خانواده شاد و دوست‌داشتنی را با مشکلی مواجه می‌کند که در هر لحظه از خودتان می‌پرسید آیا این خانواده با هم خوب می‌شوند؟ آیا این خانواده دوباره به روزهای خوش برمی‌گردند؟ آیا این خانواده...

---

در حقیقت تفاوت همین دو تصویری که در متن می‌بینید، شما را به دنبال خود می‌کشاند.

درام جنایی «دفاع از جیکوب» براساس داستانی به همین نام از ویلیام لاندی ساخته شده و مارک بامبک آن را کارگردانی کرده است. کریس ایوانزف میشل داکری، جیدن لیبرهر بازیگران اصلی این سریال هستند.

یک پایان‌بندی بی‌نظیر و یک داستان سالم و صادق شما را به خود فرا می‌خواند و به نظر می‌رسد تاخیر در تماشای این سریال جایز نیست.

کپی