اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

تصادف مرگبار در جاده مریوان- باشماق

تصادف مرگبار در جاده مریوان- باشماق

بر اثر تصادف رانندگی در جاده مریوان به مرز باشماق یک نفر جان خود را از دست داد.

سرهنگ عیسی گوهری فرمانده پلیس راه استان کردستان گفت:  این تصادف ساعت ۲۰ دقیقه بامداد امروز در کیلومتر ۱۴ جاده مریوان - باشماق میان خودروی سواری هیوندا و کامیون بنز باری اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه علت تصادف انحراف به چپ خودروی سواری هیوندا بود که پس از این انحراف، به گوشه چپ کامیون برخورد کرد، افزود: در این تصادف سه سرنشین خودروی هیوندا هم مصدوم شده و پس از درمان سرپایی در بیمارستان ترخیص شدند.

سرهنگ گوهری در رابطه با تصادفات ۲ هفته اخیر در جاده های برون شهری استان اضافه کرد: تنها در محورهای فرعی استان شاهد سه فقره تصادف در این مدت بودیم که سه نفر در این حوادث بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

فرمانده پلیس راه استان کردستان با اشاره به اینکه همچنین راننده یک وانت پیکان در محور قروه به گنجی جان خود را از دست داد، یادآور شد: بر اثر واژگونی یک سمند در یکی از محورهای سقز هم یک نفر بعد از انتقال به بیمارستان در گذشت.

سرهنگ گوهری یادآور شد: در جاده سقز - دیواندره یک خودروی سواری سمند با یک خودروی سواری لیفان برخورد کرد که راننده سمند هم بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد./ ایرنا 

مرگ راننده کامیون در سانحه رانندگی

 

کپی