اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

توضیحات کارگردان «بچه مهندس» درباره پخش صدای خواننده لس آنجلسی

توضیحات کارگردان «بچه مهندس» درباره پخش صدای خواننده لس آنجلسی

علی غفاری کارگردان سریال «بچه مهندس» درباره پخش صدای خواننده لس‌آنجلسی در تیتراژ سریال که حواشی زیادی به همراه داشت،توضیح داد.

علی غفاری کارگردان سریال «بچه مهندس» درباره حواشی اخیر این سریال گفت:از ابتدا برای تیتراژ پایانی، سرود ملی را در نظر داشتیم، اما سرود ملی اجرا‌های متعددی از آقای بنان تا آقای صادقی داشت، حتی هنرمندان خانه سینما آقای پرستویی و ارجمند هم اجرا داشتند.

وی افزود: ما دنبال اجرایی بودیم که صدای تک خوان نداشته باشد، صدای دسته جمعی باشد و زمان آن با تیتراژ ما هماهنگ باشد.

غفاری درباره حواشی اخیر گفت: ماجرایی که الان مطرح شده قطعی نیست و اینکه در این هم آوایی چگونه صدای خواننده لس آنجلسی تشخیص داده شده را نمی‌دانم.

وی ادامه داد: هنوز هم نسبت به این موضوع مشکوک هستیم که چنین چیزی وجود داشته باشد چراکه سندی پیدا نکردیم که این خانم(خواننده لس آنجلسی) در یک هم‌آوایی حضور داشته باشد.

کارگردان «بچه مهندس» اظهار کرد: دلیل انتخاب این سرود حس و حال غرور ملی است و امتیاز این سرود برای کسی نیست، چرا که سالیان سال است که تولید شده و یادآور خاطرات بسیاری برای مخاطبان است.

گفتنی است بعد از پخش آخرین قسمت سریال «بچه مهندس» حواشی زیادی به خاطر پخش سرود ملی با صدای خواننده لس‌آنجلسی ایجاد شد./باشگاه خبرنگاران

بیشتر بخوانید

رازگشایی از مهندسی که دور دنیا را زد اما با «بچه مهندس» مشهور شد!

 

کپی