اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

جاسازی 181 کیلو تریاک در زاپاس کامیون

جاسازی 181 کیلو تریاک در زاپاس کامیون

181 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس سمنان با کرمان کشف وضبط شد.

سردار "عبداله حسنی"فرمانده انتظامی استان سمنان   اظهار داشت: با انجام کار اطلاعاتی و تلاش کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و در پی تعقیب و مراقبت ها و هماهنگی لازم با پلیس کرمان، یک محموله مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گفت: با پیگیری های لازم و بهره گیری از شگردهای خاص پلیسی و اطلاعاتی، سرنخ های به دست آمده از انتقال یک محموله به ماموران انتظامی استان کرمان انتقال یافت و عملیات دستگیری سوداگران مرگ آغاز شد.

این مقام انتظامی از هدایت اطلاعاتی لحظه به لحظه تیم های عملیاتی توسط ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: کامیون کشنده حامل مواد مخدر شناسایی و در ایست و بازرسی شهر کرمان متوقف شد.

به گفته حسنی با تلاش صورت گرفته 181 کیلو تریاک جاساز در زاپاس کامیون کشف و یک دستگاه خودروی پژو 405 نیز در همین رابطه شناسایی و متوقف شد.

وی با اعلام دستگیری 3 سوداگر مرگ در این پرونده تاکید کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بر اقدامات قاچاقچیان مواد مخدر اشراف دارند و از هیچ تلاش و کوششی در مبارزه و مقابله قاطع با سوداگران مرگ دریغ نمی کنند.#پلیس 

کشف بیش از 98 کیلو حشیش در "نائین"

 

کپی