اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

قدردانی رییس فدراسیون جهانی کاراته از اقدامات ایران

قدردانی رییس فدراسیون جهانی کاراته از اقدامات ایران

«آنتونیو اسپینوز» رییس فدراسیون جهانی از اقدامات فدراسیون کاراته ایران در روزهای فراگیری ویروس کرونا قدردانی کرد.

اسپینوز رییس فدراسیون جهانی کاراته در نامه‌ای از اقدامات فدراسیون کاراته ایران در زمان شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

در این نامه، اسپینوز ضمن قدردانی از رییس فدراسیون کاراته کشورمان، بخاطر تلاش فدراسیون و قهرمانان کاراته در بحران شیوع ویروس کرونا و همچنین آغاز فعالیت کاتاروها با رعایت پروتکل بهداشتی، نوشت: تلاش فدراسیون ایران در بحران شیوع کوید ۱۹، بیماری که اکنون کل جهان را درگیر نموده، قابل توجه است. بی شک در این شرایط هر اقدامی در راستای فعالیت کاراته کاها برای ما ارزشمند است.

در ادامه این نامه همچنین آمده است: در شرایط فعلی، آنچه اهمیت دارد تلاش فدراسیون ها برای فعالیت دوباره و بازگشت به تاتامی با اجرای پروتکل‌های بهداشتی با اولویت سلامت ورزشکاران است که به همین دلیل لازم می دانم از پیشرفت های مثبتی که در کاراته ایران در حال انجام است، قدردانی کنم.

در پایان رئیس فدراسیون جهانی با آرزوی موفقبت برای کاراته ایران نوشت: امیدوارم اتفاق مثبتی (آغاز فعالیت کاتاروها) که در کاراته ایران در حال آغاز است با پیشرفت در همه کشورها زمینه ساز فعالیت دوباره همه خانواده کاراته در جهان باشد.

فدراسیون کاراته نخستین دوره مسابقات مجازی کاتای کشور در جهت تحقق پویش در خانه می‌مانیم و ورزش می کنیم را با شرکت ١٥٥٠ نفر در دو بخش مردان و زنان، در پنج رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار کرد./ ایرنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی